Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca a gresit si se referea la logan2. daca nu e asa, laureate ph2 din 2009 a venit cu barum briliantis.

    Comment


    • Am avut azi drum la Ranca si am testat "celebrele" viking snowtech 2 de care multi se indoiau si vreau sa spun ca se comporta mai mult decat bine si la franare dar mai ales la tractiune.... le-am bagat si prin intregul si nu m-au dezamagit deloc, deci din martea mea un mare + si le recomand cu placere, mai ales ca au un pret pentru toate buzunarele....
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • orice cauciuc 'de iarna" este ok. pana si resapatele. problemele lor sunt pe ud, cand e caldut afara!

        Comment


        • uitati aici o clasificare.

          Comment


          • continental ts850 numero uno, mai mai ca ma face sa-mi vand frigo2 si sa achizitionez p-alea, interesante teste
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by popavlm View Post
              Am avut azi drum la Ranca si am testat "celebrele" viking snowtech 2 de care multi se indoiau si vreau sa spun ca se comporta mai mult decat bine si la franare dar mai ales la tractiune...
              sa vezi cand iti apar bolfele pe ele dupa 3-4 luni, ce multumit o sa fii de ele... Nu mai dati banii pe porcariile alea de Viking
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Eu am Dunlop SP Winter Sport, anvelope noi, de care sunt foarte multumit atat pe ud cat si pe zapada!

                Comment


                • Originally posted by kubala7 View Post
                  sa vezi cand iti apar bolfele pe ele dupa 3-4 luni, ce multumit o sa fii de ele... Nu mai dati banii pe porcariile alea de Viking
                  sunt convins... mai bine puneam niste "resape-uri" ca alea tineau cel puntin, daca nu mai mult... om trai si-om vedea...
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • Am Viking de vara, 2 luate anul trecut, 2 anul asta, toate 4 au bolfe... iar alea ce le-am luat anul trecut mai au foarte putina carne pe ele, vreo 15-20000km rulati cu ele.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Originally posted by 827sam View Post
                      continental ts850 numero uno, mai mai ca ma face sa-mi vand frigo2 si sa achizitionez p-alea, interesante teste
                      uite si un pret bun. cat de ieftine sa fie anvelopele de pe primul loc ?
                      si nu sunt numai la astia. cauta topurile pe net si o sa vezi ca tot astea sunt "erste klass". mie chiar imi pare rau ca n-am stiut sia am luat alpin4, de care de altfel sunt foarte multumit, dar nu sunt primele.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        cred ca a gresit si se referea la logan2. daca nu e asa, laureate ph2 din 2009 a venit cu barum briliantis.
                        Eu am tot laureate 2009 cu abs (ca i-a obligat UE sa nu mai vanda masini fara) si a avut kormoran. Ori fac concesionarii manarii, ori dacia le-a echipat cu ce a avut in stoc la momentul respectiv.

                        Comment


                        • mai degraba au pus ce aveau. sa nu crezi ca barum ar fi vreo afacere.

                          Comment


                          • Ma gandesc ca poate alea nu se deformau in 25000km precum kormoranele

                            Comment


                            • ce-i drept, n-au fost probleme, dar cam zgomotoase.

                              Comment


                              • Si kormoran sunt zgomotoase, mai zgomotoase decat ce am acum.
                                Si ca tot veni vorba BFGoodrich g-Force Winter sunt mai sentioase decat Vredestein Hi-Trac 2 si nu au talonul asa tare, deci amortizeaza altfel gropile.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google