Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le-am cumparat de la kaufland sunt resapate,mai tarziu o sa ma duc jos sa vad ce marca sunt,am platit undeva la 560 ron toate patru.

    Comment


    • Resapate ??? eu nu a-si fi dat nici 200 lei pe ele , mai bine cumparai cele mai ieftine gume de iarna decat sa cumperi gume refacute.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Daca am pe masina cauciucuri 195/65 R15 si in talon scrie 185/65 R15, exista riscul ca atunci cand ma opreste politia sa-mi ia talonul?
        Last edited by Teo_730; 17 November 2013, 13:42.

        Comment


        • Daca am pe masina cauciucuri 195/65 R15 si in talon scrie 185/65 R15, exista riscul ca atunci cand ma opreste politia sa-mi ia talonul?
          Daca verifica si anvelopele, bineinteles ca pot salta certificatul. Doar nu o sa le zici ca ai gresit doar cu putin.
          In caz ca ti le-ai cumparat si nu le-ai primit gratis, nu inteleg de ce ai vrut sa-ti faci masina mai barca decat e si cu 185.

          Originally posted by cosmin83 View Post
          Le-am cumparat de la kaufland sunt resapate,mai tarziu o sa ma duc jos sa vad ce marca sunt,am platit undeva la 560 ron toate patru.
          Debica Frigo 2 in Carreforur: 168x4=... fa tu calculul si vezi ca puteai avea anvelope noi bunisoare doar cu cativa banuti in plus.
          Last edited by mr.K; 17 November 2013, 13:50. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cosmine chiar glumeam cu un amic ce teapa isi ia lumea cu resapatele alea de la kaufland. Au profil frumos , scrie mare Made in Germany pe ele , dar cand iei unul in mana simti diferenta... is grele parca au sarmele din plumb.
            Cat plumb a intrat pe jante daca stii?

            Acum vezi made in germany pe toate prostiile... marketing...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Vara folosesc Continental EcoContact3 si pentru iarna Debica Frigo 2, ma declar multumit de ele.

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • puteai sa iei resapate de Suceava din Carrefourcu 115, daca tot vroiai "buget"

                Comment


                • Originally posted by cosmin83 View Post
                  Le-am cumparat de la kaufland sunt resapate,mai tarziu o sa ma duc jos sa vad ce marca sunt,am platit undeva la 560 ron toate patru.
                  Eu decat sa iau respate mai bine dadeam 200 lei in plus pe langa aia 560 lei pe Motrio si aveam ceva muuuuult mai calitativ.
                  Sa nu mai zic ca daca cautam atent, ceea ce am facut la primul search pe google, gaseam Debica Frigo 2 la 180 lei buc.

                  Comment


                  • Eco Contact 5 vara si Semperit Speed Grip, iarna; foarte multumit de ambele.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • De astazi am trecut si eu la anvelopele de iarna(Sava Eskimo S3+). Sunt la a treia iarna.

                      Comment


                      • Masina 1 - Vara Toamna si Inceputul Iernii Yokohama Geolander; Iarna mai pe la Mijloc si la sfarsit Nokian;
                        Masina 2 -Vara Fulda, Iarna Sava Eskimo;
                        Masina 3 Vara Debica (echiparea de fabrica si cred ca-i ultimul sezon); Iarna o percehe de KUmho si una de Conti Winnter.

                        Comment


                        • Originally posted by andreyi View Post
                          De astazi am trecut si eu la anvelopele de iarna(Sava Eskimo S3+). Sunt la a treia iarna.
                          cate ierni mai duc? asa orientativ...
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Nu e vorba de buget,cauciucurile le-am cumparat pentru ca masina sta in parcare,fac un drum la tara o data pe luna vorba de 40 km,de ce sa dau bani pe cauciucuri scumpe si nu le folosesc,eu le-am luat ca sa fiu in regula,da vara imi iau cauciucuri scumpe Michelin am dat pe bucata 350 ron.

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              cate ierni mai duc? asa orientativ...
                              Sava Eskimo S3 vreo 5. Deja in a 6-a sunt plastice.

                              Comment


                              • Plastice de la vechime? Am vazut gume de iarna de 8 ani si nu erau deloc plastice.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google