Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot aia e...ale mele au fost M0

    Comment


    • si ale mele. am aflat de pe un site de anvelope ca mo cica ar fi pentru mertzan. cica de acolo ar veni mo. nu stiu ce o fi grnx,,,

      Comment


      • Adica au vazut ca-s bune la Mertzan si s-au gandit ca-s acceptabile si pe Logan.
        Sau era un Mertzan cu 185/65/15?
        Inseamna ca si Falken-urile mele vin direct din Porsche Cup.
        Last edited by mr.K; 5 March 2016, 23:03.

        Comment


        • pentru mertzan dci... dar serios, cica mo asta ar insemna. documenteza-te

          Comment


          • La ce dimensiune bre au fost dezvoltate pentru Mertz?
            Stii bine ca anvelopele nu au aceleasi performante pe toate dimensiunile.
            Si chiar de sunt pentru Mertz, franele tale tot de Logan sunt, adica aproape inexistente, daca vorbim de masinile moderne.
            Daca aveai cu PS2, erai mai tare, ca cica-s dezvoltate pentru Porsche.
            Last edited by mr.K; 5 March 2016, 23:18.

            Comment


            • Am Debica toate M+S 185/15
              daca esti puternic si ai vointa le rezovi pe toate

              Comment


              • Ce parere aveti de Dayton touring 185/65 r15 88h de vara?

                Comment


                • Alea de le vinde Carrefour? Cred ca poti gasi ceva mai bun.

                  Comment


                  • Am vazut asa in fuga, astazi la norauto Anvelopa vara BF GOODRICH G-GRIP GO, 185/65/15, 88T la 189 Ron. Asa slabe sunt? Ma asteptam sa fie mai bine cotate respectiv mai scumpe.

                    Originally posted by Kojak View Post
                    (...)
                    M-au curentat pe A3. Decent, 149km/h. 105 lei în 48h.
                    Mai putin de 1 leu/ km .
                    Last edited by Fanez; 6 March 2016, 17:10. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • cat sa fi fost de scumpe, daca vitriol a gasit premiumcontact la 220 de lei ?!
                      pentru 120 de lei pe set, iei anvelope muc si sfarc. de aia nu inteleg cand lumea ia la 190 unele "budget".

                      Comment


                      • Azi am pregatit SP-urile pentru ultimul lor drum.

                        Poze cu Dunlop SP Sport 01 la sfarsit de cariera. DOT0507. Estimez ca au undeva la 60-70k parcursi.
                        Attached Files
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Mai merg 10 ani la taximetristi!

                          Comment


                          • nu cred ca au 60-70 k km.
                            doar daca au luat energy saver la uzura...
                            are dreptate colegul, facand abstractie de vechime, mai mergeau mult si bine.

                            Comment


                            • Daca vezi anvelopele de iarna cu DOT3807 zici ca sunt noi. La toamna o sa vina si randul lor...

                              Ziceti voi ca mai mergeau, dar alea din centru (2 si 3, din prima poza, de la stanga spre dreapta) sunt uzate foarte tare pe extremitati. Pe ud sunt periculoase tare, mai ales daca e asfaltul rece.
                              Last edited by vitriol; 6 March 2016, 22:59.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • pe mine mă miră ca arată ca nişte "mişlenuri" la kilometrii ăştia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google