Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cezar
    replied
    Eu am dunlop de iarna si imi par bune. Ceva mai bune sunt Conti.

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    faci ce vrei, dar nu este bine deloc ce vrei tu sa faci

    Leave a comment:


  • george_mrg
    replied
    pai pe jante stoc vreau sa le pun,ca nu am altele.. ma cam sperii tu ma ibine le vand si imi iau unele de 185....

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    vei avea probleme cu toate, nu numai cu directia, vei simti o dificultate si la franare pana te obisnuiesti cu rotile cele noi care sunt mai grele
    vei simti o ingreunare si a directiei, posibil sa-ti pice mai repede capetele de bara, bieletele, caseta nu va avea nimic chiar de impinge mai greu
    si cea mai grava problema e cu demarajul, dupa ce ca 1.4 75 de cai este de departe un lesinat sa-l mai si incarci e cam mult
    stiu, vei zice ca n-ai nevoie de viteza, ca mergi incet, ca n-ai nevoie de putere
    singurul plus pe care-l vei avea e ca la drum lung e ceva mai stabila masina, sper ca alea 205 nu le pui pe jantele stock cu 6j ci macar pe un 6.5 j, eu as opta pentru unele cu latime 7j

    Leave a comment:


  • george_mrg
    replied
    va multumesc,nu imi fac griji de politie k poate n uam eu ghinionul asta )) ma gandeam doar sa am problem cu directia etc
    dar cred k o sa incerc sa vedem )

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    Originally posted by george_mrg View Post
    salut baieti,aneti idee pot sa pun anveloe de iarna de 205/65 r15 fara sa am problem cu masina?
    te fura mult la kilometraj si pierzi si din demaraj. e mare circumferinta.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Nici de iarna, nici de vara nu poti pune, fara riscul de a ramane fara talon.
    Ca idee, anvelope mai late decat normal, nu se pun iarna.

    Leave a comment:


  • george_mrg
    replied
    salut baieti,aneti idee pot sa pun anveloe de iarna de 205/65 r15 fara sa am problem cu masina?

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    pentru restul exista Michelin. ca sa fie ca in reclama mastercard.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Montana, Barum, Kormoran-tin minim 60k ca suprafata de rulare. Si cate emotii poti trai in toti acesti km, de nepretuit!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google