Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indiferent cat de bune ar fi, nu le iau acasa decat la iarna si atunci le bag in balcon nu le pun la masa [emoji2]

    Comment


    • Bine, bine...da' in balcon sper ca nu le tii desculte pe cementu' rece, pui o paturice, ceva sub si pe ele, da?

      Un motto dupa care ar trebui sa ne ghidam: orice cauciuc bun merita macar o masa calda!

      Comment


      • Pai o sa le duc la un gratar, la iarba verde. Sa se bucure si ele de niste mici, alea-alea...

        Comment


        • Am facut astazi niste drumuri pe ploaia asta. Anvelopili se compoarta exemplar. Nu par deloc deranjate de asfaltul ud. Binenteles ca nu e ca pe uscat dar pe carosabilul asta ud se comporta foarte bine, franarea e buna, demarajul bun, acvaplanarea diminuata fata de oricare altele avute pana acum.

          Comment


          • Salutare!
            Dati-mi si mie un sfat, please!
            Trebuie sa cumpar alte anvelope de vara. Am ca rezerva un Michelin Energy Saver nou nout. As lua inca 3 la fel, dar atunci cand caut pe diferite site-uri gasesc doar Michelin Energy Saver Plus. Ce diferente sunt intre cele 2? As putea lua 3 cu plus si 1 fara (care o am rezerva)? Mersi!

            Comment


            • Pai las-o pe aia rezerva in continuare si ia 4 noi la fel.

              Comment


              • Anvelope

                Gasesti si fara plus:
                Attached Files

                Comment


                • Am vazut astazi la selgros anvelope dunlop blueresponse 195/65/15 cu 289,90 lei.

                  Trimis de pe al meu SM-G355H folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Kleber de iarna si michelin de vara plus motrio impulsion185.65.15

                    Comment


                    • Imi spune cineva daca sunt bune anvelopele Tigar Sigura!? Am vazut la reprezentanta 150 lei bucata si nu stiu daca sa le iau. Eventual o opinie cu niste anvelope bune la un pret ok!?
                      Multumesc.
                      My ride

                      Comment


                      • Zice ca Tigar sunt facute de Michelin. Am avut Tigar de iarna, decente. De vara mi-am luat Falken Sincera (facute de Goodyear) la 205 lei/bucata, sunt foarte multumit, merita banii. Despre Tigar Sigura n-am informatii. La pretul ala par foarte convenabile. Se poate sa aiba pretul asa mic pentru ca au DOT destul de vechi, ca sa zic asa, sau pur si simplu vor sa scape de stoc. Posibil ca pretul de 150 lei sa fie fara TVA inclus si/sau conditionat de achizitionarea a minim 4 bucati.
                        Last edited by Fanez; 16 April 2016, 07:33.

                        Comment


                        • Baieti am pe cineva care vinde

                          195.65.15 Semperit confort lifer. Dot 2016.

                          170 lei/buc.
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Salutare,

                            Am citit ultimele pagini si inainte eram hotarat sa iau Michelin Energy Saver+ Grnx 185/65 R15 88 T.
                            Well, acum citesc lucruri bune despre Continental ContiPremiumContact si Dunlop Sport BluResponse.

                            Daca facem un top, care iese pe primul loc dintre cele 3 modele enumerate mai sus dpdv al experientei voastre cu ele?

                            Comment


                            • Crezi ca le-a folosit cineva pe toate 3? Putin probabil. Maxim 2 dintre ele sa fi utilizat cineva.
                              Oricare din cele 3 sunt gume foarte bune, ai sa alegi dupa pret in cele din urma.
                              Mai poti adauga si nr. 4, Goodyear EfficientGrip.

                              Comment


                              • Nu stiu daca s-a schimbat compozitia la michelin-urile de acum in comparatie cu cele de pe logan in 2005, dar acelea s-au intarit foarte repede si scartaiau prin viraje pe caldura de ziceai ce-ai aia
                                Acum am conti si comparativ cu dunlop au flancurile mai tari si sunt mai zgomotoase pe asfalt mai rugos.
                                Cum zicea si mr k, toate sunt foarte bune, restul depinde de fonduri si alte chestii subiective gen profil sau mai stiu eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google