Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana duminică. ..mare sculă, NINGE in Ianuarie !!

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Comment


    • iar ii prinde pe jumatate din participantii la trafic nepregatiti. mai ales pe aia cu suv-uri si masini de lux cu jante de la 18 in sus. o sa mergem in spatele lor cu 20 la ora cu orice cauciucuri fitza am avea ...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • O recomandare pentru niste anvelope All Season 195/65/15 intr-un buget de maxim 300 lei/buc(pentru un prieten incepator cu Golf 4)?

        Comment


        • If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Bun,mersi. Am notat!
            Dar astea http://www.anvelopejantepromotii.ro/...li-model:P2500 ?
            Last edited by andreyi; 10 February 2014, 20:46.

            Comment


            • nici cal nici magar, cel putin iarna pirelli alea sunt panarame, cunosc un van care merge cu d-alea, total nemultumit
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Ok, mersi. Mai are rost sa bag in discutie si varianta Debica Navigator 2?

                Comment


                • Cand ti-am recomandat Nexen, in lista mai apareau si Pirelli si Debica. De-aia am recomandat Nexen...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • cred ca s-a cam dus iarna... eu deja am comandat anvelopele de vara, toyo am luat, la recomandarea unui prieten care se stie mai bine ca mine cu ele
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • eu nu recomand nexen vara sunt ok chiar si pe ud dar iarna sunt haos total

                      Comment


                      • Pana la urma a renuntat la ideea de all-season si merge pe astea http://www.anvelopejantepromotii.ro/...h-model:G-Grip

                        Comment


                        • 195/65 ?! prea mari. dau valori false pe vitezometru si talonul pare prea mare.
                          pierde si din demaraj.

                          Comment


                          • Sunt pentru un VW Golf, nu pentru Logan. Fii mai atent!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Insa au c pe umed si g la consum.....

                              Comment


                              • Originally posted by andreyi View Post
                                Pana la urma a renuntat la ideea de all-season si merge pe astea http://www.anvelopejantepromotii.ro/...h-model:G-Grip
                                Anvelope ok, doar ca au talonul sensibil. Daca atingi cu lateralul o muchie cat de cat taioasa, gen cum e o bordura, s-ar putea sa fie kaput cauciucul. Slabe rau de tot pe flanc, gumele astea, pacat de calea de rulare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google