Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar ca ii era cald.

    cred ca si astia de la curse mai jos de 185 175 nu se duc

    Comment


    • Originally posted by Axel28 View Post
      Salut,

      Eu am cumparat 4 buc Dunlop Winter 3D Sport luna trecuta cu 1060.Se poate sa gasesti mai ieftin pe net, dar eu nu am stat sa caut.
      Parerea mea ,buna alegere.
      pentru una din masini am luat anul trecut doar anvelope au costat 900 ron toate 4
      iar anul asta am luat set complet 4 anvelope si 4 jante 1900 ron din care 800 ron jantele si 1100 anvelopele

      Comment


      • Am luat de curand 4 anvelope dunlop sp winter sport 3D MO.
        Pretul pe roata a fost de 275RON anvelopa + 15lei echilibratul + montaj gratuit ca am cumparat de la ei...
        Stie careva care e diferenta intre dunlop sp winter sport 3D MO si cele fara MO?
        Ale mele au dot-ul 4410, deci sunt recent facute. M-am uitat pe alte masini si nu scrie MO, din zeci de cazuri am vazut pe foarte putine 1-2. Sa fie modificata denumirea la astea mai noi ?

        Comment


        • Eu am cu dot 4010 si exista pe anvelope inscriptia MO

          Comment


          • crull , sa sti ca azi pe asfalt uscat se auzeau tintele , mai tare ca pe asfalt ud , dar in interior nu se aud , doar daca las geamul jos .
            deci nu sunt deranjante tintele.

            Comment


            • Stiam eu ceva, am avut pe vremuri masina cu tractiune spate, iar spatele fiind foarte usor nu ma puteam misca cand aparea prima zapda si foloseam cauciucuri cu tinte doar pe puntea spate, dar la mine lasau si urme pe asfaltul uscat si cand ajungeau la jumatate din carne incepeau sa arunce din tinte.

              Comment


              • nu nu , astea sunt mai soft , nici chiar sa lasa urme in asfalt

                Comment


                • cineva aici? ..am o problema problematika

                  Comment


                  • Poti lasa problema scrisa, ca facem teme si acasa daca nu-i dam de capat pe loc.

                    Comment


                    • Si eu am pe michelin-ele mele A3 marcajul MO care inseamna "MO – echipare originală Mercedes".
                      Sper ca am putut fi de folos si toate cele bune.


                      Cauți anvelope? Magazinul nostru online conține cea mai mare gamă de anvelope din România, la cele mai bune prețuri. Ai reducere la prima comandă, plus consultanță gratuită de la specialiștii noștri la achiziția de cauciucuri pentru mașina ta. Telefon: 0771-650.608.
                      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                      Comment


                      • mi am luat si eu doua cauciuce de iarna. maine le montez. abia astept.

                        voiam sa va intreb cum conserv celelalte cauciuce. vreau sa le dau cu o solutie ceva si sa le trag in folie. ce imi recomandati

                        astea sunt cauciucele. am auzit ca sunt foarte bune
                        Attached Files

                        Comment


                        • Le speli de mizerie si le depozitezi la loc racoros si intunecat. Depozitarea lor se face pe verticala, daca nu-s montate pe jante.

                          PS: Ai grija cu puntea spate. La o franare mai dura sau o curba te duci in decor, daca ai anvelope de vara.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • sunt exemple pe forum cu masinile rasturnate de la echipare de vara pe spate, nu va jucati
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • @ darkside stiu ca e mai nasol cu cauciuce de iarna pe fata si vara pe spate. o sa am grija sa nu fortez. promit. momentan nu imi stau banii in drum sa mai iau 2 si pentru spate. la vara o sa imi iau.

                              eu ma gandeam sa dau cauciucurile vechi cu o solutie si sa le trag in folie

                              Comment


                              • Toata vara am cautat anvelope de iarna crezand ca le gasesc mai ieftin, ei bine nu am gasit de loc asa ca nu stiu daca vei gasi si tu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google