Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand ai luat masina,l-ai luat ca si produs finit.Nu a mai trebuit sa cumperi cabluri ,sa ii pui pedale si volan si roti.Te-ai dus ai dat un ban,si ti-ai luat masina cu care te deplasezi din A in B.Asa am pretentii cand dau 3,4,10 milioane pe niste faruri,sa le montez sa am becuri si sa lumineze eficient,nu sa stau sa le bibilesc,sa le gadil si apoi sa le folosesc o buna perioada de timp.

    Si apropo,imi exprim parerea legata de masinile pe care le am in posesie si pe care le conduc.Nu imi dau cu parerea nici de audi si bmw si alte marci,ca nu le am,ci imi expun pct de vedere legat de logan,ca pe acest forum ma aflu
    Last edited by cezar82; 11 October 2009, 15:38.

    Comment


    • E corect ce zici...dar pentru cine vrea sa bibileasca loa masina e liber sa o faca...si acest thread a fost facut pt cei care vor sa modifice aceste faruri rapid si eficient...cine vrea sa conduca masina din punctul A in B nu are rost sa piarda timp cu asa ceva.
      sigpic

      Comment


      • Va salut am si eu o intrebare farurile Angel Eyes ce bec au? le cumpar direct cu bec ? au bec integrat in lupa ?

        Felicitari pentru faruri CRISTI YBA Frumos

        Comment


        • Originally posted by poli View Post
          Va salut am si eu o intrebare farurile Angel Eyes ce bec au? le cumpar direct cu bec ? au bec integrat in lupa ?

          Felicitari pentru faruri CRISTI YBA Frumos
          In aceste faruri gasesti becuri h1,iar din cate stiu eu,la dectane,vin din fabrica

          Comment


          • Poate s-a mai intrebat si scuze daca se repeta ,dar as vrea sa ma lamuresc la o chestie.La angelseyes,cand ai faza scurta aprinsa,si treci pe lunga,scurta ramane aprinsa sau nu?

            Comment


            • Nu ramane aprinsa...dar se poate face chestia asta....
              sigpic

              Comment


              • Nu.

                Trebui mici ghidusii sa ramana si cea scurta aprinsa, dar se poate fara mare efort.

                P.S. Repede tu maaaaaaaa . Ce oameni ma nene.
                Last edited by Eu4yas; 26 October 2009, 23:27. Reason: Automerged Doublepost
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Behehehehehehee!
                  sigpic

                  Comment


                  • multam de raspunsuri baietzi,dar dc imi spuneti si mie acele ghidusii,v-as fi super recunoscator(chiar dc poate s-a mai precizat in vreun post lucrul acest inainte)

                    Comment


                    • Pai stiu ca se gaseste pe net modul pentru asa ceva la vreo 30-40 ron...si mai stiu ca mai faceau diversi(electronisti) cu ajutorul unor diode...dar nu stiu cum...habar n-am...as vrea si eu asa ceva!ar fi chiar util!
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare. As vrea si eu sa imi iau o preche de angel eyes si am tot studiat ofertele alea de la md nu prea imi place cromo si nici nu prea as vrea sa muncesc prea mult sa le modifi in plus de asta nush cat de bine as reusi sa le fac . totusi am gasit astea http://www.shopmania.ro/magazin~onli...p-7199072.html si m-ar ajuta o parere a unui cunoscator sau un sfat.

                        Comment


                        • Foarte dubios pretul, dar daca le pui Xenon si le dai cu silicon pe margine nu ai treaba cu ele, stiu din propria experienta.

                          Comment


                          • si ce inseamna foarte dubios pretul adica este prea mic?

                            Comment


                            • Originally posted by tetaman View Post
                              si ce inseamna foarte dubios pretul adica este prea mic?
                              pai pretul de acolo este pe 1 buc eu unu asa am inteles,mai bine cauta aici pe forum ca erau cateva sh de vanzare intr un timp la preturi acceptabile

                              Comment


                              • tetaman pretul pare mic chiar si pt 1 bucata de far!!mai ales pe negru

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google