Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cristi sa ai mare grije ce cumperi,, sa nu iei de la mega drive ,am avut eu si farul din dreapta nu se regla deloc batea in sus si le-am dat...

    Comment


    • Eu unul am angel eyes de la mega drive si sunt super multumit de ele.Se regleaza amandoua fazele cum vreau eu.Pe faza scurta am pus xenon 6000k si pe lunga halogene de 55w.Am schimbat si firele,papuci,vopsite negre,lipite la loc si chiar nu se aburesc.Ce nu sunt multumit de ledurile de la angel ayes se tot ard dar trebuie sa le pun cu rezistenta.

      Comment


      • depinde si de noroc,eu am avut ghinionu sa nu mearga.si de-atunci m-am pus rau cu faruri cu angel si lupe:d

        Comment


        • ionutusj, ti.ai facut reglaj la ele sau au avut ele, ca ale mele nu au, sau nu am inteles eu bine?
          si daca da, cum l.ai facut?
          sigpic

          Comment


          • Le-am reglat eu singur in garaj si seara faceam controlul.La cele MD ai doua surubele in partea de jos.Le reglezi cu o cheie de 8 daca nu ma insel nu mai retin exact.Cand vrei sa le ridici dai cu cheia in sensul acelor ceasului iar sa le cobori invers acelor!Ceva asemanator.

            Comment


            • pentru ph2 exista angel eyes ?

              Comment


              • pana acum nu am gasit nimic, dar poti cumpara kit de lupe si sa le montezi in farul original
                Nu-i bai...

                Comment


                • nu dati bani pe faruri cu angel eyes,e cea mai prosta alegere...va puneti un kit xenon in farurile originale si numai aveti treaba...

                  Comment


                  • daca vreti sa nu aveti probleme luati-va streetstorm

                    Comment


                    • Uite diferenta intre streetstorm si un kit cu lupa G1.Pe asfalt lumina proiectata este net superioara farurilor streetstorm.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Ce bine vad cele cu lupa G1.E diferenta oricum.
                        Eu am angel si deocamdata ma declar multumit de ele.Poate pe viitor vor fii si lupe.

                        Comment


                        • la mine, ptr ca street stormurile bateau prea tare si orbeau lumea, am pus folie peste ele...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • E superb efectul cu folie pe ele.Dar ai xenon de 55w pe ele?

                            Comment


                            • am xenon de 35 w pe ele dar ia plz postul de mai sus, ca pe o glumita
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • aveti idee cum sunt farurile cu angeleyes de la TTi Automotive ?
                                ma intereseaza daca sunt peste cele MegaDrive.... chiar si cu putin.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google