Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va rog mult ma poate ajuta cineva cu schema de montaj pentru difuzorul de aer original? Am luat unul sh si nu am acea schema

    Comment


    • are cineva montat difuzor de origine pe bara ph2,,,??????????/si o pza ceva daca se poate,,,,,,multumesc.

      Comment


      • Salut! Am un difuzor de origine pentru bara spate dar cel care mi l-a trimis a uitat sa imi trimita si sistemul de prindere. Ma poate ajuta cineva? Nu as vrea sa improvizez, e pacat, daca tot am obiectul veritabil. Multumesc!

        Comment


        • spune-i sa iti trimita separat....prin posta sau zi sa iti trm o poza si cumperi de la un magazin niste suruburi...
          MY CLA

          Comment


          • Se pare ca am noroc, astept maine de la dezmembrai ceva, cica e sistemul de prindere original. Sunt taaare curios...

            Comment


            • poti cauta orice surub care se potriveste la pasul piulitelor existente deja in difuzor!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Multumesc! Ma gandeam ca o fi vreun sistem mai "avansat". Acum, e simplu, gasesc.

                Comment


                • Originally posted by nelus78 View Post
                  are cineva montat difuzor de origine pe bara ph2,,,??????????/si o pza ceva daca se poate,,,,,,multumesc.
                  Si eu ma intreb daca este posibil acest lucru, am inteles ca s-ar potrivi, daca aflii ceva concret te rog anunta-ma si pe mine.
                  Multumesc anticipat
                  sigpic

                  Comment


                  • Am gasit o poza, dar este execrabila cu un PH2 cu difuzor
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • care este pretul pentru un difuzor original dacia de la reprezentata si modul de prindere daca odata vreau sa il dau jos raman gauri in bara sau ceva?
                      MY CLA

                      Comment


                      • de oriunde ai cumpara difuzorul original sau neoriginal trebuie sa dai gauri in bara...eu am avut difuzor aftermarket si in urma unui accident am cumparat unul original pe asigurare si am gauri date in bara...

                        Comment


                        • cat a costat cel original pe care l-ai luat pe asigurare?
                          MY CLA

                          Comment


                          • Ar fi interesant de aflat pretul unui difuzor original.
                            sigpic

                            Comment


                            • cred ca 250 lei au dat cei de la asigurare pe el...e luat dupa forum...intrati la mine si la threadurile mele gasiti acolo cumpar difuzor...

                              Comment


                              • Am intrebat ieri la Dacosrv Militari cat costa difuzorul de bara iar raspunsul a fost 750 RON si vine numai la comanda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google