Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ati vazut prin mioveni asa ceva?pe unde mai exact??
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by marius-MSY View Post
      ati vazut prin mioveni asa ceva?pe unde mai exact??
      intreaba la magazinele alea vis a vis de brd la robea. au toate minunile posibile si imposibile acolo
      JIJI

      Comment


      • ala de 50 lei l-am vazut si eu, oribil de prost lucrat, are doar 2 straturi foarte foarte subtiri de fibra iar restul kit la greu, si copiat prost
        Logan by Renault Pure Blood
        Nothing beats Low Cost

        Comment


        • Originally posted by CriSTI68 View Post
          ala de 50 lei l-am vazut si eu, oribil de prost lucrat, are doar 2 straturi foarte foarte subtiri de fibra iar restul kit la greu, si copiat prost
          nu....... nu vorrbiti despre acelasi accesoriu. cel din pitesti cu 50 de lei este un plastic de grosime 0.2 mm max, care se manevreaza cu mare atentie ca sa nu se rupa la montare. Mare atentie la datun inapoi, ai dat in ceva te ai lins pe bot de difuzor, pui altu. L am vazut si eu acum cateva zile. Culmea pe masina arata bine nu ti dai seama ca nu e din cauciuc etc.
          Ce spui tu de straturi .. inseamna ca e un alt intreprinzator.

          Bafta
          JIJI

          Comment


          • sal

            daca vreti sa vi se faca rau accesati


            eu nu gasesc nici o reprezentanta si mod de achizitie. daca stie cineva.....

            am mai stat putin pe site si au configurator.
            pentru ph2 nu am vazut niciunde comercializare la difuzor si spiler sport. sunt extraordinare
            Last edited by caius29; 1 January 2010, 16:38. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Mergi la auto europa daca vrei sa achizitionezi ceva dar te previn au preturi mari



              Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
              Last edited by valeriuciprian; 1 January 2010, 17:11.

              Comment


              • In august nu aveau nimic de tuning pentru ph2. Acum comercializeaza?

                Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
                Last edited by valeriuciprian; 1 January 2010, 17:12.

                Comment


                • Recent nu am fost dar trebuie sa aiba,
                  daca nu au scrie mail la vocea clientului
                  pe mine m au ajutat la achizitie ph1

                  Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
                  Last edited by valeriuciprian; 1 January 2010, 17:12.

                  Comment


                  • daca studiati bine pe aici,veti gasi kiturile originale la preturi foarte bune.nu trebuie decat un studiu mai amanuntit si veti gasi tot ce va pofteste inima

                    Comment


                    • difuzor CLIO RS

                      SAlutare,

                      A incercat cineva sa monteze pe Logan un difuzor ( de altfel foarte adevarat) de pe CLIO RS?

                      Comment


                      • caut si eu un raspuns la o intrebare...
                        mi-am achizitionat un deflector aer de la dealer! azi am vrut sa ma duc sa il montez! si dupa ce "baiatul" imi zice ca azi nu are timp (desi cred ca nu era nimeni la care sa lucreze...!) imi mai spune ca e foarte migalos de montat, ca trebuie lipit cu mastic, ca ii trebuie vreo doua ore...etc! m-am decis azi sa il pun singur!
                        imi poate da cineva cateva detalii ptr montaj? am kitt-ul de prindere... ce mastic trebuie? sau batea ala campii? merci mult!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • daca este de origine ai schema de montare ,nu trebuie nici un mastic

                          Comment


                          • nu treb nici un fel de mastic....doar acele suruburi de prindere,,,pe al meu am montat in 15 minute maxim
                            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                            Comment


                            • Eu am luat difuzorul meu de pe okazii.ro, a fost 80 ron + transport, sunt foarte multumit de el, se vede foarte bine si se prinde in horshuruburi (cred ca asa se scrie :P)
                              Logan. Dacia Logan

                              Comment


                              • Al tau este replica.,copie a originalului...originalu are piulite pe spate si se prinde in suruburi

                                Este mult mai ieftin la pitesti acel difuzor
                                Last edited by verginio; 27 July 2011, 14:20. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google