Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost azi in targ in vitan si am vazut difuzor original la 320 lei la prima strigare...probabil mai lasau la pret daca mai luai ceva ca de obicei.
    Daca veneam "pregatit" poate luam si eu unu, dar am fost mai mult in trecere asa si am luat un senzor de turatie si burduful de la levierul de viteze.
    Oricum difuzoru' asta (original) da bine pe masina, dar parca ar trebui si o toba sport sau macar un muffler d'ala mai gros sau cum se cheama terminatia la toba, ca asa cu teava aia de carnati sau cornete acolo e cam aiurea...
    Parerea mea
    Keyboard error or no keyboard present.
    Press F1 to continue or DEL to enter setup...

    Comment


    • Originally posted by ynp_46 View Post
      Deci, traiasca contrabanda! nu te intreaba nimeni daca e ORIGINAL )trebuie sa ai probleme cu procesoru` ca sa cumperi de la dacia)
      ...sau poate ai bani pentru original...nu neaparat sa ai probleme cu procesoru'...
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • Cine vrea difuzor de bara spate din fibra de sticla 150lei

        Alex 0764781781
        Attached Files
        ABS+ 1.6

        Comment


        • Originally posted by pervert_dory View Post
          azi intr-o scurta plimbare am trecut pe la autoeuropa si am intrebat de un difuzor bara spate si de grila din fata.cand mi-a spus pretul era sa dau pe spate!!!
          cica preturi pe timp de criza: difuzor 600 lei - grila fata 500 lei.chiar ieftin...

          azi intr-o scurta plimbare am trecut pe la autoeuropa si am intrebat de un difuzor bara spate si de grila din fata.cand mi-a spus pretul era sa dau pe spate!!!
          cica preturi pe timp de criza: difuzor 600 lei - grila fata 500 lei.chiar ieftin...
          nesimtire fara margini
          gasesti in pitesti si mioveni la magazine si cu 60 de lei
          tot plastic e si ala .........
          nu dati banii pe prostii
          JIJI

          Comment


          • zimi si mie unde gasim in pitesti cu 60 de lei?ma rog poate nu chiar 60de lei dar ...

            Comment


            • Originally posted by rbu_tuninq View Post
              Ala din fibra nusht cat e de bun....Va sari vopseaua....Va crapa daca il lovesti cumva....Se stiie ca cele mai bune bari/masti/praguri....Sunt din plastic..Si totodata cele mai scumpe :P...La lovitura plasticul este maleabil..De vopsit iar plasticul e mai accesibil..


              da am fost la dacia ...Reprezentanta darex suceava..Si nu da acel difuzor decat la setul tottal tuninq...Care nu face banii aia, dar ideeea e ca eu vreau difuzorul ala doar si sunt dispus sa dau banii aia 112 euro.

              deci daca este cineva care poate face rost de el de la reprezzentanta lui locala si ar vrea sa mi-l trimita...Pm pls

              mess rbu_tuninq
              mi-am pus difuzorul original la mine in brasov si l-am luat separat,intr-adevar costa destul de mult...dar e si calitate.se prinde in 6 suruburi.fara nici o ofensa dar cele din fibra sunt indoielnice si nu cred k rezista,cel de la dacia este dintr-un cauciuc special.

              Comment


              • unde se gaseste difuzorul, in Pitesti?

                Comment


                • Originally posted by cristidedea View Post
                  unde se gaseste difuzorul, in Pitesti?
                  la targ, duminica

                  Originally posted by MaDu View Post
                  Va pot ajuta eu cu difoarele de logan.Sunt realizate din plastic(gen cum este partea nevopsita de la bara). Pret:120ron

                  Pentru mai multe detalii si poze intrati pe id: maduwtf23
                  salut

                  baga si tu o poza ceva
                  ce sisteme de prindere ai?
                  Silicon sau picatura?
                  Last edited by gigibecali; 8 November 2009, 15:01. Reason: Automerged Doublepost
                  JIJI

                  Comment


                  • si unde ar fi targu asta?
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • Originally posted by boly76 View Post
                      si unde ar fi targu asta?
                      la targul de masini care are loc in fiecare duminica in Pitesti.
                      Este la iesirea spre craiova...
                      JIJI

                      Comment


                      • salut am yo unu de vanzare lam luat si nu lam pus ca am facut bara custom e din fibra exact ca cel original se prinde in 6 suruburi pret 150 0726398603
                        Attached Files

                        Comment


                        • aveti grija cu difuzorul,nu stiu daca e bine sa vorbesc astfel poate stric vreo afacere a cuiva,dar eu am gasit marele difuzor in pitesti ,pretul atractiv dar dupa ce am pus mana pe el imediat mi-am schimbat parerea si optez pe ceva original.va spun ca aproape sa mi se rupa in mana de fragil ce este daca il vezi in vreo poza te pacalesti imediat pt ca nu ai cum sa iti dai seama decat dupa ce il cumperi,nu vreau sa supar pe nimeni cu acest post...aveti grija ce cumparati.

                          Comment


                          • Zi-mi si mie la ce pret ai gasit in pitesti difuzorul?
                            1.6 16V

                            Comment


                            • 50 lei pe renumita str Dumbravei .este pe partea stg cum te duci spre centru la o cabana,le are expuse pe un suport.este dif mare intre ala si unul original,pe spate se vede ca e facut din fibra este subtire.....Ps pt MCV va pot ajuta cu un kit original de tunning cu factura ,la cutie

                              Comment


                              • Originally posted by danni View Post
                                50 lei pe renumita str Dumbravei .este pe partea stg cum te duci spre centru la o cabana,le are expuse pe un suport.este dif mare intre ala si unul original,pe spate se vede ca e facut din fibra este subtire.....Ps pt MCV va pot ajuta cu un kit original de tunning cu factura ,la cutie
                                ala n-ar trebui sa coste ai mult de 10 lei
                                JIJI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google