Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blaze2k View Post
    Eleroanele alea finute ca si cel din kitul de tuning merg pe modelele care au eleron incorporat in potbagaj?
    eleronul de la dacia nu e tocmai finut,,,e destul de gros..Nu imi place...Si nu cred ca vine pe portbagajul nou de logan cu forma de "eleron"..Iar daca vine...Nu cred ca arata bine deloc cu el...Ar fi naspa de iesit in evidenta..
    http://www.autoaccesorii.ro/standard...ts.php?id=3147 asta e type m
    si l-am vazut la cineva in constanta...Era perfect :P pentru primul model de portbagaj fara forma de eleron pe el

    Comment


    • @blaze2k: Nu, nu se poate pune nici un model de eleron pe cele care il au deja din fabrica.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Mare porcarie...

        Comment


        • Nu e o porcarie deloc, e si normal. Daca nu avea eleron din fabrica era bine? Tot se gaseau unii sa comenteze.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Ai preaaaaa discret daca arata ceva gen ph2 era alta treaba , nu zic ai mai bun decat nimica dar se putea si mai bine.

            Comment


            • 2 poze cu eleronul de lneta lucrat la firma din Craiova! Este copie fidela a celui din kitul dacia. Din pacate nu m-am gandit sa ii fac o poza si de aproape, dar o sa il vedeti in curandmontat pe masina unui user din timisoara caruia i l-am trimis saptamana asta! In foto eleronul este pus provizoriu, de aceea nu vine lipit de luneta!Pretul acestui eleron este de 1,5 mil
              Attached Files

              Comment


              • Pai la bani aia de ce sa nu il iei original exact atat e original
                Degeaba gandesti daca esti prost!

                Comment


                • Nop!
                  Originalul cost exact 270 Ron! Am luat eu unul ieri
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • Daca pui kit praguri original dacia,aparatorile de noroi fata mai stau pe aripa sau se dau jos.Eu mi-as pune difuzor,praguri si de la bara fata chestiile acele doua de la colturi si proiectoare.Aveti idee cat or costa aceste 3 repere?
                    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                    Comment


                    • Corect.270ron e cel original

                      Comment


                      • Sa inteleg ca este eleronu meu?
                        Inca astept un semn de la posta.
                        Luni oricum ma duc sa intreb daca a venit;poate nu aduce postasu avizu...
                        Stiancu,pragurile tale sunt facute de baietii care fac si eleronu?
                        Daca da;da-mi un pm cu pretu...

                        Comment


                        • Arata ca pragurile din kitu ala de prelungiri.... As fi interesat de praguri ca cele din kitul original dar la pret mai moca nu 343RON

                          Comment


                          • Pragurile mele sunt cele din kitu de prelungiri acelea vechi!Dar la craiova se fac pragurile de la kitu dacia, cele compuse dion 2 bucati, identice cu orginalul si luicrate f bine(mai multe detalii o s ane dea Diavolutu cand il va monta). Pretul pragurilor este de 250ron amandoua!
                            Diavolkutu: da, eleronul este al tau, l-am probat pe masina inainte sal cumpar! Luni trebuie sa-l ridici mai mult ca sigur. Sa te duci la posta sa intrebi( in weekend nu au program)!

                            Comment


                            • As fi curios sa vad calitatea pragurilor facute la craiova poate ami fac o ideie dupa ce vad eleronu luneta a lu diavolutu...

                              Comment


                              • Originally posted by stiancu View Post
                                Corect.270ron e cel original
                                dar unde ati gasit voi piesa separata....Ca astia de la noi vand kitul complet

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google