Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Baga niste poze

    Comment


    • #92
      L-ai luat de la rocko aia?Oricum scumpeanu rau si eu ziceam ca is nebun ca am dat 3.8
      Attached Files
      Last edited by blaze2k; 29 July 2008, 00:21.

      Comment


      • #93
        Nu stiu cum gasiti voi la 380-470 ca atunci cand sun eu brusc pretul creste la 520-580.Am sunat la toate reprezentantele si mai jos de 520 nu am gasit.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #94
          tare faza...Si eu cand am sunat nu am gasit sub 400..Iar cand sa dau comanda abia am gasit cu 470...ASV BRASOV ghimbav 0268 406305

          nu mai da "quote" la ultimul post

          mi-am luat si eleron de luneta...Azi l-am dat la vopsit...Sambata il montez :P
          Attached Files
          Last edited by Seba; 4 August 2008, 15:13.

          Comment


          • #95
            Am sunat la ASV BRASOV si mi-a spus cucoana aia ca este 540 roni cu TVA si nu au avut niciodata mai ieftin,pt. Ca el este 115 euro fara TVA,cica asa este pretul in toata tara,si intradevar am sunat la mai multe reprezentante si cel mai ieftin este la mine la Focsani 520.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #96
              In toata tara costa intre 500 si 600 lei, depinde de adaos.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #97
                La autorocko (0256-475518/0740-0238091) cand l-am luat eu acuma 2 3 saptamani a fost 380 si acuma ai 490.

                Comment


                • #98
                  Esti sigur ca e original, Dacia? Ca Auto-rocko e o firma care nu aduce deobicei piese originale.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #99
                    Este origial am luat si oglinzi prestige de la ei si scrie pe cuti renault si bla bla, au tot kitul si nu stiu sa fie grilaju ala negru fata decat original plus ca finisajul este foarte bun.

                    Comment


                    • Mi-am montat si eleronul :P
                      Attached Files

                      Comment


                      • Misto , ai nevoie neaparat de un eleron portbagaj ca arata de parca ai lipsa ceva de acolo.

                        Comment


                        • merci..
                          dap..Am gasit type M foarte fin eleronul....Cred ca am sa dau comanda si de asa ceva
                          Last edited by Seba; 4 August 2008, 15:14.

                          Comment


                          • Rbu_tuninq - cum se monteaza acel eleron de luneta? Sunt curios...Pentru ca vreau si eu unul

                            Comment


                            • se lipeste...
                              am luat de la baietii dela dacia silicon de parbriz..Cel cu care lipeste parbrizele schimbate...Numai ca trebuie bine curatat parbrizul cat si eleronul..degresat.....poti incerca si cu alt silicon
                              Last edited by Seba; 4 August 2008, 15:14.

                              Comment


                              • Eleroanele alea finute ca si cel din kitul de tuning merg pe modelele care au eleron incorporat in potbagaj?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google