Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut imi poate da cineva un nr de telefon pt a vopsi un difuzor de aer si spoilerele fata spate sa fie din craiova si sa ceara un pret rezonabil ,poate stie cosminel sau altcineva va rog trimiteti pm multumesc anticipat
    sigpic
    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

    Comment


    • Originally posted by cosminel View Post
      ieri am cumparat 2 bucati pentru un loganist din Galati. daci va arat cum arata unul scos din matrita(poza1),in poza 2 s-au indepartat resturile de fibra,in poza 3 este chituit si dat cu sprit chit,in poza 4 este vopsit gata de pus pe masina. deci se pregateste putin inainte sa al pui pe masina,deaia este asa ieftin fata de unul original.

      cosminel ma intereseaza si pe mine cateva din elementele kit-ului poti sa ma ajuti sa le cumpar aranjate ca in poza 3, adica doar sa le vopsesc eu
      Last edited by valeriuciprian; 22 February 2009, 23:26. Reason: Automerged Doublepost
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • Vb pe mess
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • De unde pot sa cumpar si eu un difuzor , vreun magazin prin bucuresti sau pitesti (si un pret daca se poate) ?
          b 89 plk

          Comment


          • am gasit eu pe un forum concurent la 200 lei copie dupa cel original, facut din fibra la 200 lei. daca sunteti interesati dati add pe mess (vezi id pe profil) si va dau link.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • vopsit sau ....

              Comment


              • negru...exact ca cel din kit. daca vrei sa vezi poze da-mi add pe mess si iti dau link
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • daca va intereseaza mai multe detalii despre acel user de pe un forum concurent, il recomand avand in vedere ca sunt membru de pe acel forum si il cunosc pe baiat
                  Logan by Renault Pure Blood
                  Nothing beats Low Cost

                  Comment


                  • mai are si alte componente din kit sau numai difuzorul?
                    beat me if you can !!!

                    Comment


                    • eleron luneta
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • si potrivesc? adica au ceva in comun cu alea de la dacia?
                        beat me if you can !!!

                        Comment


                        • sunt finisate? se pupa bine pe bara?

                          Comment


                          • da. sunt facute dupa cele de uzina. sunt identice. nu se observa nici o diferenta. gasiti id in profil la mine si va dau link-ul pe mess, ca aici nu il pot pune.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • mersi de link ...
                              dar se vede foarte clar in poze ca difuzorul e cat se poate de naspa realizat, stramb, neuniform. Eleronul de luneta mai merge.
                              Deci numai identic nu e .
                              Oricum pentru buget redus......

                              Comment


                              • ar fi fost bine sa toarne cineva din plastic, nu din fibra...
                                Last edited by mike26ro; 20 June 2009, 10:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google