Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se gasesc piesele si pe bucati dar este vorba despre o copie facuta la craiova a eleronlui luneta.

    Comment


    • Asta am inteles....Dar daca vreau sa iau o piesa din kitul de la dacia...Nu se poate

      Comment


      • Se poate in TM poti sa iei si numa anumite piese din kit plus ca se gaseste kitul si in alte locuri nu numai la dealer.

        Comment


        • Pana la urma care e pretul pe bucata la partile componente dar nu cele de fabrica ..... Astea contrafacute?
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Citeste 2 pagini mai inainte!Am postat acolo.

            Comment


            • Pana la urma ...Imi poate spune cineva unde l-as putea gasi mai ieftin....Bineinteles tot de pe la reprezentante...Ca la mine in oras este 5 mil. Mult prea scump. Poate as da 4 dar 5 cu siguranta nu.

              Comment


              • Se mai stie ceva de difuzorul spate?

                Comment


                • Da...Si pe mine ma intereseaza difuzorul de pe spate
                  Poate niste preturi rezonabile

                  Comment


                  • Un pret

                    Ce zici de 510 ron? (vazut in BZ)
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • E pret bun...O sa`mi iau o caruta..Sa am mai multe.
                      Duamneeeee....Ce preturi pt un plastic... Dar arata super pe masina , o sa mai astept..Pana gasesc o ocazie

                      Comment


                      • De aratat arata foarte bine dar si portofelul arata gol dupa! Pacat ca un plastic e asa de cump...
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Originally posted by 77sky View Post
                          Ce zici de 510 ron? (vazut in BZ)
                          pai si la mine e 500 ...
                          Scump.
                          mai asteptam...Oferte

                          Comment


                          • Salve, Mike!
                            Banuiam ca si la tine e la fel,,,Era o gluma postul meu de mai sus. Cand i-am intrebat pe cei de la magazin de pret,,,au zambit, stiau ei de ce,,,; si eu imi doresc asa ceva, insa m-am convins ca mai jos de 400 (si inca ceva parale) nu se gaseste; doar daca e vreo facatura care nu se "pupa" cu pozitia de montaj

                            M-as bucura sa il gasesti tu inaintea mea
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • salut are cineva poze cu eleronul de luneta si difuzorul de aer facut de catre Fibrocom Craiova?
                              sigpic
                              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                              Comment


                              • poze aici http://www.loganclub.ro/forum/acceso...-t1685p10.html

                                si preturi

                                si preturi
                                Last edited by johan; 11 January 2009, 22:50. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google