Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @merlasviorel - initial si eu vroiam tot acest model, camera este foarte ok am vazut pe tt si catia useri care o folosesc si nu se plang de ea. eu am renuntat sa o achizitionez din cauza dimensiunilor maricele.
    te sfatuiesc sa o cumperi de la mama lor cu doar 214 lei LS650W
    merita chiar daca ai ghinion sa ajunga in 2-3saptamani. a mea a ajuns la bucuresti in 3 zile.
    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

    Comment


    • #32
      Camera Valeo cu lane departure alert
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #33
        prea ieftina

        Comment


        • #34
          Viorele, iti dau eu rollei in banii aia.
          Einstein, sincer ma cam indoiesc sa fie Valeo

          Sent from my ODYSEA-4 using Forum Runner
          Last edited by Razvy; 14 April 2014, 15:55.

          Comment


          • #35
            Am si eu o intrebare mai de blonde asa

            Te ajuta la ceva sa ai o asa camera montata pe bord? In afara de amintiri frumoase, filmezi peisajul....

            Din cate stiu in instanta sau la asiguratorii din Romanica, nu prea ai ce face cu probe video

            sper sa ma insel....

            Comment


            • #36
              Originally posted by Razvy View Post
              Viorele, iti dau eu rollei in banii aia.
              Einstein, sincer ma cam indoiesc sa fie Valeo

              Sent from my ODYSEA-4 using Forum Runner
              Poti sa te indoiesti, ia vezi la valeo pe site. Au si senzori de parcare aftermarket.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • #37
                @vali2706 - da politistul ia in considerare proba video in vederea intocmiri procesului verbal (stiu en cazuri), mai departe in instantele judecatoresti e alta mancare de peste, in mod normal se iau in considereare toate probele aduse intr-un dosar indiferent de natura lor. era si o vorba din popor 'ce scrie un p*ost intr-o hartie nu descifreaza 10 dăştepţi'. si da, eu am luat camera la recomandarea unui constatator de daune
                http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                Comment


                • #38
                  Originally posted by vali2706 View Post
                  Am si eu o intrebare mai de blonde asa

                  Te ajuta la ceva sa ai o asa camera montata pe bord? In afara de amintiri frumoase, filmezi peisajul....

                  Din cate stiu in instanta sau la asiguratorii din Romanica, nu prea ai ce face cu probe video

                  sper sa ma insel....
                  Amice, te inseli amarnic...
                  Eu sunt patit. Uite aici filmul:

                  Raspunsul domnului Oprescu, seful poltiei rutiere Ramnicu Valcea:http://webtv.realitatea.net/actual/invitat-in-jurnal-seful-politiei-rutiere-rm-valceaIntreba...




                  Uite aici dovada:

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    O camera bunicica si ieftinacu fikmare fata-spate stie cineva? Chiar si de pe ebay. M-ar tenta alea gen oglinda ca nu bat la ochi pt descurcareti.

                    Comment


                    • #40
                      uite AICI ceva ieftin
                      Alea tip OGLINDA sunt de obicei cu o singura camera. Dar unele au si bluetooth
                      Mai e varianta cu unghi extrem de MARE sau inca o ciudata cu 2 camere.
                      Last edited by Razvy; 23 April 2014, 11:16.

                      Comment


                      • #41
                        Și de unde știu cum filmează fiecare din ele?

                        Comment


                        • #42
                          in descriere la fiecare ai rezolutia si fps-urile.
                          iti spun de acum ca degeaba e fullHD daca ai doar 5 sau 10 fps-uri.
                          La fel, ce e peste 30 de fps-uri e bun doar la slow-motion, ca ochiul uman nu face diferenta intre 30 si 60

                          Comment


                          • #43
                            Salut!
                            @L3on_rgby incearca aici vezi ca ai si fimuletul brut la download sa-ti faci o idee cum filmeaza D35
                            modelu asta costa 170$ si dupa parerea mea filmeaza prost camera spate. gandestele cat de rau filmeaza cele mai ieftine
                            o varianta ar mai fi cu 2 bucati din astea, sunt micute si nu atrag asa mult atentia. sau modelul nou care se misca mult mai bine pe timp de noapte Mini 0803

                            ps. chineji astai au orasele luminate, nu ca la noi. pe timp de toapte majoritatea vad destul de rau, mai ales pe spate unde nu ai lumina
                            Last edited by lancer_kta; 24 April 2014, 13:37.
                            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                            Comment


                            • #44
                              SUnt dispus sa dau maxim 100 euro pe una dubla daca merita. Scrie rezolutia la ele, insa si la telefoane unele de 2 megapixeli fac poze mai clare ca altele de 5.

                              Comment


                              • #45
                                Am o chinezarie ieftina, ca si Loganul si merge de minune. Au aparut doua probleme ciudate. Face mofturi la cardul de memorie si ba vrea - ba nu vrea cardul de 32 gb. I-am mai pus la nas si alte carduri de 8 sau chiar 4 gb. Cu unele vrea, cu altele nu. Toate sunt clasa 4 si micro. Parca nu imi vine sa iau clasa 10 pentru amaratul de DVR pentru ca, fragmentat sau nu, tot se vede suficient pentru politie sau asigurator. O sa incerc cu un card ne-micro de 8 gb care este multi-sesion si poate nu mai face figuri. Banuiesc ca pe aici se invarte problema, in uzarea din cauza inregistrarilor multiple si a calitatii lesinate a cardurilor. Vara, pe litoral sau in Spania si Italia, au fost probleme si cu supraincalzirea camerei (de ce le-ar face negre?) dar i-am facut niste fete de staniol frumos taiate pentru partea superioara si vad ca nu mai sunt probleme.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google