jante 17"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    pai vedeti, va e frica ca nu indoiti, fisusarati jantele daca puneti balonaj mic. cumparativa jante, nu cremvusti

    Comment


    • #77
      Ma lamureste si pe mine cineva ?? Ma refer la cei care au jante de 17 pe logan . Astazi am incercat sa imi pun si eu jante 17 pe loganul meu (225/45r17) si imi frecau in contra-aripi . Pana in momentul de fata aveam montat pe 16 (195/45r16) cu astea nu am avut nicio problema . Cei care au montat jante pe 17 au facut ceva modificari la suspensie ??

      Comment


      • #78
        incearca cu 205 45 r17

        Comment


        • #79
          Salutare tuturor. Doresc sa-mi cumpar si eu niste jante 7j et40 si cauciucuri as vrea 205/45 r17. Voi avea vreo problema ? Atinge la amortizor in curbe sau altceva ? Multumesc frumos

          Comment


          • #80
            Originally posted by AndreiNaie View Post
            Salutare tuturor. Doresc sa-mi cumpar si eu niste jante 7j et40 si cauciucuri as vrea 205/45 r17. Voi avea vreo problema ? Atinge la amortizor in curbe sau altceva ? Multumesc frumos
            nu. am avut eu 225/45/17 cu suspensie stock si nu avea nimic ( fac taxi..deci iti dai seama ) . masina full incarcata nu atingea nicaieri. in fata era la limita de carenaj cand viram dar nu freca de nicio culoare. erau niste mizerii de jante grele si omorau directia asa ca le am dat jos. dar ca idee. azi sper sa imi iau unele de 16. nu mai suport jantele de 15 pe logan..o porcarie mai mare n am intalnit de cand sunt.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google