Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu stiu sa zic sigur, dar oricum o sa pun arcurile cand o sa pun si rotile de vara. Nu ma grabesc asa tare.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #62
      Putin probabil sa ai probleme la ITP, dar tara aasta ma uimeste zilnic asa ca....
      Care din aradeni cu suspensie sport se ofera benevol sa ma dea o tura, ca e posibil sa ajung pe acasa.Stau in Polivalenta asa ca ne gasim usor

      Comment


      • #63
        Alte pareri despre arcurile racing nick?
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

        Comment


        • #64
          am impresia ca nu s-au mai fabricat . Si eu le vroiam acum 5 luni cand mi-am luat arcurile dar nu le aveau si nici nu stiau daca mai aduc sau nu ! In rest..din catezic cei care le utilizeaza , sunt ok ;)
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #65
            Eu astept suspensia de la kW sper sa apara cat mai repede

            Comment


            • #66
              M-ar interesa sa cumpar niste arcuri sport. Unde gasesc in momentul de fata un pret bun?
              Multumesc.

              Comment


              • #67
                Si pe mine ma intereseaza eibach sau Weitec.. cine ma ajuta?
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #68
                  Originally posted by liculicu View Post
                  Alte pareri despre arcurile racing nick?
                  eu am arcuri racing nick , le am pe masina de ieri , pe spate am o spira juma taiata. m`ia coborat in jur de 6 cm cu amortizoare stock.
                  Prima impresie
                  Avantaje , masina este stabila pe viraje , nu mai balanseaza ca barca pe valuri. nu se mai ridica de "bot" la plecari , nu se mai ridica de "fund" la franari.
                  aspect placut , mai ales cu niste jante cu "buza"
                  Stai mai "aproape de asfalt acuma" , o simti mai sportiva )
                  Dezavantaje , masina rigida(dar nu exagerat) , mai ales pe spate unde este taiata spira jumate.
                  poate pe viitor sa ai prob cu amortizoarele stock , dar vb lui Kys , la cat costa iti permiti altele , sau dezmebrari.
                  o sa va injura incontiuu pasageri spate , ii zdruncina mai rau ca pe cei din fata. (deh , drumurile noastre iubite)
                  asta sunt primele mele impresii si nu le zic din ziar.

                  Comment


                  • #69
                    O sa te obisnuiesti cu ele abia astept sa-ti vad titiuul D
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #70
                      Cat au costat arcurile Racing Nick?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #71
                        da de ce ai taaiat o spira jumate din ele?

                        Comment


                        • #72
                          pardon..sunt taiate 2 spire. greseala mea.
                          asa le`am cumparat , sunt de pe masina lui Felix BFF.
                          cade bine pe masina..cu 2 spire taiate. cand fac poze va arat.

                          Comment


                          • #73
                            Dar am inteles ca nu e bine sa tai din arcuri...
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #74
                              depinde de unde tai. xp, eu si streulea am avut, respectiv streulea mai are arcurile spate taiate cu 1-2 spire. numai ca a fost taiat din partea unde sunt 5 spire stranse una peste alta, deci o portiune a arcului care nu lucreaza, e doar pt asezarea in suporti si pt a iesi la lungime. daca tai spire din partea activa, atunci nu e bine, obtii o broasca saltareata...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #75
                                Vreau sa comand si eu arcuri, cine imi da si mie un site cu preturile accesibile. vreau weitec sau eibach.
                                ms
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google