Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sorine , daca nu tai din arcuri nu iti ajunge pasajul la gume , mai ales daca alegi si niste anvelope cu talon mai mic.
    eibach-urile iti coboara f putin (parerea mea) orienteaza`te la h&r.
    ramane la decizia ta.
    da alex..asa am luat arcurile , taiate.
    jokere , asa am aflat si eu..pe parcurs..daia ti`am zis asa

    Comment


    • ) pana la urma..cate sunt spirele eliminate?
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • 2,5spire stiam eu Sa ridice mana sus cei 10insi care au KW....ca sunt curios ,cu Weitec -3,5 si 205/55R15 nu ading cu pragurile la parcarile subterane,duar ,toate bordurile lui videanu)
        sigpic

        Comment


        • nu mai taiati din arcuri ... ce dumnezeu, dati atatia bani pe arcuri sport ca sa le stricati taind din ele ?Luati roti mai mari ,daca vreti sa acoperiti pasajul dintre roti ,si distantiere
          P.S. Astazi am vazut un catalog de la Koni ,si se pot aduce si amortizoare koni.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Din seria galbena,cu reglaj al duritati???La ce pret??
            sigpic

            Comment


            • nu stiu ce reglaj au ... 100 si euro bucata...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Deci mi-am luat arcuri, da ca sa nu ma certati nu fa spun de care
                O sa fiu cobai eu ?
                Saptamana viitoare ajung la mine si urmatoarea saptamana o sa le montez si apoi sa vezi raliuri, daca o sa mai am bani de benzina sau daca nu afla nevasta cat am dat pe ele

                Comment


                • Originally posted by VanDiesel View Post
                  si eu mi-am luat H&R pana la urma; cu amortizoare stock; le montez vineri si revin cu impresii; ma sperie gandul ca in Iasi numarul gropilor s-a inmultit cu 20; pe fiecare stradela si bulevard sunt cratere si denivelari; sper sa rezist psihic
                  e altfel cu garda la sol...se aseaza altfel la drum, in curbe si arata si bine "trantita" vb lui Thejocker
                  am pastrat amortizoarele stock pentru moment si nu se simte atat de rau la drum prost...
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • si masinuta mea a primit H&R. Ciudat e cand ma urc in masina.Pana intra ai mei 2 m, dau in discopatie lombara, sa mai fie trasa si langa bordura.....
                    In schimb, fara la semafor, tras langa logan stock, se uitau unii la mine, parca erau in autobuz
                    una peste alta, ma bucur de alegerea facuta, multumesc Cosmin pentru insistenta si ajutor

                    Comment


                    • o sa ma redenumeasca lumea drept imbarligator ptr achizitie arcuri H&R ) Sa le stapaniti sanatos colegilor.
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • macar de-ti iesea si tie procent....Se rezolva, vorbesc cu nea nicu

                        Comment


                        • Exista o oferta de arcuri dedicate pentru dacia logan elia care coboara 30mm. Are cineva asa ceva pe logan?

                          Comment


                          • pana la urma toate sunt dedicate Weitech, Eibach, Voghland adica mai explicit apar in oferte firmei respective la Dacia Logan

                            Comment


                            • Apar pe situl celor de elia din germania la categoria tuning logan.

                              Comment


                              • elia nu face arcuri, tot de la eibach, kw, h&r, weitec si altii cumpara si ei si doar le monteaza pe masina
                                Last edited by Cristi_Xp; 10 February 2009, 17:26.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google