Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ crapino.. s-a vandut cu pretul cerut de mai de mult. imi pare rau ca nu am anuntat

    Comment


    • Originally posted by andrrei_ro View Post
      iamagi pt iarna vreau si eu..sa pun cauciucurile de iarna pe ele..dar ce`am gasit e mult prea scump
      1. Debica Frigo 2 186/65/R15 183 ron Selgross
      2. Good Year Ultra Grip 7 186/65/R15 321 ron/buc (sau 284/buc pt min 2 buc) Metro

      Eu am ales prima varianta...sunt cele cu model nou (nu cel rotund Frigo 1)

      Originally posted by andrrei_ro View Post
      vecini..niste jante de tabla pt loganel nu vinde nimeni?
      Se gasesc la dezmembrari...mi-a gasit frate-miu nelovite la super pret...50 ron buc.
      Last edited by McDan; 5 October 2010, 22:15. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • iluminare ceasuri logan complet rosii sau complet albastre inclusiv acul acum la 50 de lei

        Comment


        • mcdan in galati am cautat mai peste tot...de unde le`a luat fratele tau se mai gasesc?
          ca vreau un set iar cauciucuri exact alea le pun pe ele debica frigo 2

          Comment


          • EU am luat Dayton cu 165 lei de iarna si 195 latime
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by andrrei_ro View Post
              mcdan in galati am cautat mai peste tot...de unde le`a luat fratele tau se mai gasesc?
              ca vreau un set iar cauciucuri exact alea le pun pe ele debica frigo 2
              Chiar azi am fost in SELGROSS Braila si mai erau la 183 ron buc Debica Frigo 2, daca te referi la cauciucuri

              iar pentru jante, e unu care dezmembreaza loganele...tot in Braila, pe vad-ul de coborare spre REMAT (coborarea se face prin str. Carantinei, strada asfaltata, nu cea cu pietris)

              Originally posted by iamagi View Post
              EU am luat Dayton cu 165 lei de iarna si 195 latime
              De la Praktiker parca, nu?
              Last edited by McDan; 6 October 2010, 15:40. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • mcdan imi poti spune mai exact cum as putea ajunge unde ai zis tu? mie mi`a zis cineva de un centru de dezmembrare care este in spate la benzinaria care e la intrare cum vii pe dig de la galati inspre braila..undeva inspre bac fac la dreapta si tot inainte..ai idee? sau ceilalti aveti idee?

                Comment


                • cum intri in braila dinspre galati, este o reprezentanta Toyota, acolo faci stanga pe o strada cu piatra cubica, mergi vreo 500m parca si se face o strada in panta la stanga asfaltata, mergi pe srada aia si pe stanga o sa fie un garaj mare acolo este centrul.
                  sper ca ai inteles
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • mersi frumos braileanu..am inteles am sa dau o fuga si pe acolo zilele astea

                    Comment


                    • Braileanule, ai explicat aproape exact, doar un mic amanunt, este pe dreapta, nu pe stanga. In rest destul de OK. Pentru vecinul din Galati, Iti pot da pe privat un nr de telefon al baiatului cu dezmembrarile,(Angel il cheama) sa vorbesti cu el, sa nu faci drumul degeaba. Daca te intereseaza, da un semn.

                      Comment


                      • marius am numarul de telefon al lui angel..mi l`a dat unbaiat de la noi din galati mersi frumos

                        Comment


                        • Ok. Vroiam sa te ajut. Sper sa gasesti jante la el. Bafta.

                          Comment


                          • multumesc frumos pt ajutor baieti va tin la curent daca rezolv ceva

                            Comment


                            • La Angel asta, stie cineva cat costa o bara de fata? Sau, are cineva o bara de fata de vanzare?
                              sigpic

                              Comment


                              • cumpar radiocasetofon sau radio cd blaupunkt pana in 40-50lei, pentru galati braila .mersi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google