Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ii multumesc lui demonhunter pentru promptitudinea de care a dat dovada in legatura cu panza de antifonare miercuri la ora 4 a pus-o la curier si ieri la ora 11 deja o aveam

    Comment


    • #47
      eu tind sa cred ca in proporite de 100% sunt numai baieti cu un mare caracter pe acest site,pot fi si un procent de 2% cu uscaturi,acum fie vorba romaneasca,"orice padure are uscaturile ei",eu unul sunt multumit de toata lumea si care vinde si care discuta
      stima tuturor si bafta la vanzare deasemenea tuturor
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • #48
        sunt nevoit sa va atentionez sa nu faceti afaceri cu acest tepar, care mi-a vandut, pentru rezerva, o janta de ford in locul unei de logan(108 , distanta intre prezoane la ford, fata de 100 la logan). Nu-ti mai "urez" nimic eu, ti-au urat destul sotia si fetita noaptea trecuta
        Last edited by sorin_pss; 6 September 2009, 15:08.

        Comment


        • #49
          Salut,Sorin.Pai nu ai putut lua legatura cu el sa-i spui?
          Oricum rusinoasa treaba.
          Sincer i-mi pare rau pt. tine.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #50
            Foarte bun acest topic dar eu propun introducerea unui "trader rating" la fiecare user pt a vedea tot timpul despre ce e vorba.Nu stiu daca platforma aceasta permite, dar daca permite eu zic ca ar fi util.

            Comment


            • #51
              mai bine zis sa se vada macar feedback ca longevitate se vede.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #52
                Multumesc baieti pentru aprecieri

                La "baieti buni" nu are rost sa enumar ca sunt foarte multi pe acest site.
                La "baieti rai" ar fi cativa: emil51 care m-a pus sa-i trimit ditamai coletu` si nu l-a ridicat si ar mai fi cativa dar nu-mi mai aduc aminte, oricum nu din userii foarte activi de aici.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • #53
                  De aia e bun acest topic !!
                  Daca cineva ti-a tras o teapa si il suni sau ii trimiti un mes si ii spui de sanatate nu rezolvi nimic.
                  Daca il dai pe net ca find tepar ii feresti pe altii de a lua teapa si ai facut un lucru foarte bun.
                  Nu de cei multi trebuie sa ne ferim ci de cei putini.

                  Comment


                  • #54
                    oameni de nota 20 : dragman & silviu79

                    Comment


                    • #55
                      As vrea sa-l mentionez si pe Ciprian Agache ca un om de mare incredere.

                      Comment


                      • #56
                        ...pai spune ce id are pe forum si ce vinde/da/spune p-aici, ca asa am si eu niscaiva rude si prieteni - oameni foarte de isprava

                        Comment


                        • #57
                          Silviu_79 un om de foarte mare incredere!

                          Comment


                          • #58
                            Atentie la andreyypad - Andrei Paduraru, tel: 0733023096. http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=3691
                            Comanda si nu ridica produsul de la curier/posta.
                            www.imbunatatiri-logan.tk

                            Comment


                            • #59
                              As vrea sa includ in categoria teparilor pe DeLuXe din Constanta de la care nu am mai vazut banii pe fetele de usi pe care i le-am trimis acum vreo 2 luni. Am vb cu el pe mess inainte si mi-a zis sa i le trimit si ca imi transfera el banii in cont ca sa nu mai plateasca vreo 20 RON in plus pe returul banilor la mine. Totul parea ok, i-am trimis marfa si apoi a tot inceput sa ma amane cu plata pe motiv ca inca nu a strans toti banii, etc etc. I-am zis chiar ca e ok si ca mai pot astepta dar dupa un anumit timp cred ca mi-a dat si ignore pe mess si nici la mesajele private de pe forum nu mai raspunde. Pana la urma a fost vina mea ca am vrut sa il scutesc de niste bani de care se pare ca m-a scutit el pe mine. Asadar, daca vreti sa ii trimiteti vreodata ceva, banu jos ca altfel nu merge.

                              Sa-ti fie rusine domnu DeLuXe. Nu-ti doresc, dar poate o iei si tu intr-o zi, sa vezi ce frumos e ;)
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • #60
                                colegu...daca imi spuneai ca i le trimiti lui, te sfatuiam sa nu faci asta!
                                Last edited by B 83 RMJ; 1 November 2009, 21:08.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google