Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by stresu View Post
    si ca sa vezi ironia, de ce le-ai montat daca nu erau bune de nimic? nici nu le-ai platit, nici nu le-ai trimis inapoi asa cum erau, le-ai folosit si acum sunt bune.
    si de ce a venit asa tarziu cu replica pe topic? ca asta am uitat sa mai intreb. totusi mi-e greu sa cred ca nici un moderator nu a intrat pe aici si sa nu afle si deluxe (prin sony daca chiar e). si pe mine cu suportul de ochelari m-a dus cu vorba ca il vrea pana cu o saptamana inainte sa fac eu rost de el si nu mi-a mai raspuns la pm, desi putea sa zica scurt ca nu mai vrea si gata. ca nu era capat de lume. oricum nu i-am facut reclama negativa, dar stresu care a fost pagubit a facut-o pe buna dreptate.
    si dupa cum a scris stresu am impresia ca nu prea spune adevaul deluxe, in ceea ce priveste refuzul lui de a ridica fetele de usi de la curier. a spus ca daca il refuza nu il mai ridica stresu, pe cand stresu i-a spus ca le poate trimite inapoi...deci nu vad aici logica. si ca chestie, stresu e un om de treaba, suntem prieteni de mult timp asa ca nu ma pot indoi de el. si sunt de acord si cu theo...

    si inca o chestie...conform raspunsului plangerii facute la fan courier din brasov, nu a existat nici o plangere la destinatar, deci nu se poate dovedi ca marfa a ajuns deteriorata la destinatie. si nu uita ca era vorba de 150 lei, nu 100 (ca tot vorbeam de corectitudini).
    Last edited by B 83 RMJ; 30 November 2009, 10:07. Reason: Automerged Doublepost
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #77
      aline stai in banca ta nu mai face pe avocatu , lasane ca nu avem nevoie de aplaudici. nici un moderator nu poate face nimic. nu scrie nicaieri in regulament ca iti iei ban daca nu ai platit fetele de usi. deci va reamintesc aveti numarul lui de telefon etc rezolvati-o. aici e doar feedback si recomandari nu reclamatii si sugestii.

      sigpic

      Comment


      • #78
        Recomand pe turturel, am cumparat protectii praguri de la el si sunt foarte bune calitativ si pe langa protectiile praguri mi-a mai trimis ceva bonus. Un mare UP de la mine !
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • #79
          pai da. inteleg ca nu ai mai stiut ce sa scri, si ai scris postul ala? unde am zis eu de ban? am zis doar ca deluxe a intarziat cu raspunsul, si mi-e greu sa cred ca nu a aflat ca s-a scris aici de el, ca nu a aflat prin tine, ca tu poate citesti mai mult forumul. gata, nu mai mai bag. treaba voastra.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #80
            Am rugamintea sa numai poluati topicul acesta. S-a inteles: opinia voastra e ca DeLuxe e tepar, a altora nu. A mea... niciuna. Nu am cumparat/vandut ceva lui, deci nu ma pot exprima.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Recomand silviu_79 , am luat de la el o mocheta pentru portbagaj .Mi-a explicat ce imi trebuie , cum pot sa o "montez" .

              Comment


              • #82
                Recomand pe Deluxe primit cotiera de la el a durat putin mai mult timp pana a ajuns dar produsul arata exact ca in poza. Sunt foarte multumit, recomand. !
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #83
                  [B]nu recomand ABSOLUT DELOC PE "bambucea", i-am trimis un odorizant, prin posta:


                  nu s-a dus la posta sa ridice pachetul

                  avizat de posta
                  reavizat de posta


                  trimis mesaje, daca a ridicat pachetul..nimic

                  trimis pm , de ce nu a ridicat pachetul...nimic

                  Asta sa fie romania,a tapangiilor
                  Last edited by valeriuciprian; 30 December 2009, 19:58.

                  Comment


                  • #84
                    Recomand si eu pe stresu si pe sebi8ta mari domni m-o salvat de o tona de drumuri.multam frumos inca odata
                    trimis cash-cumparat produs-trimis produs la mine totul la foc automat
                    Last edited by Silviu_MM; 21 December 2009, 16:00.
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #85
                      cumparat ceva de la AG 23 YNG

                      Sunt multumit de serviciile lui.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #86
                        Recomand @lucialina, foarte promt! Nu ma recomand pe mine, intarzii vreo 2-3 zile pana ridic posta...

                        Comment


                        • #87
                          Recomand pt. anumite servicii destul de prompte:
                          -AG 23 YNG
                          -Keanurev
                          -alexutzu
                          -Disssel
                          ...si altii care probabil se vor supara zicand "da' ce mah eu nu am fost prompt?"...
                          Nici eu nu ma recomand pe mine...lazy person

                          Comment


                          • #88
                            eu unul nu-l recomand pe mos craciun...de vreo 25 de ani ii cer anumite lucruri si el imi trimite cu totul altceva...asa ca sa nu va asteptati la prea mult de la el...
                            problema cand trimiti un colet....e si curierul.voi credeti ca lui gigi ii pasa de pachetele voastre?ca nu trebuie sa le arunce unele peste altele cand cauta un anumit pachet...sau ca nu trebuie indoite,sifonate...etc...hai sa fim seriosi.pe gigi il intereseaza doar sa prinda ceva la autostop,sa faca o smecherie la motorina si daca e posibil chiar sa primeasca un bacsis,ca doar el munceste de si-a rupt spatele..ce mama d......i...macar de o bericioaica sa aiba si el.
                            apropo,nu exista asigurare pt colet?

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by alexutzu View Post
                              as puteai sa-i pun si pe sinx si pe dragman si streulea..pt sfaturile lor....mai alex pe sinx care a facut dezordine in debara ca sa-mi spuna o marca de silicon...:p
                              cu cea mai mare placere... abia acum am descoperit si eu threadul asta si uite ca m-am regasit chiar in primele posturi... ma bucur ca pot sa ajut... si atunci cand o fac, o fac cu mare placere. Numai bine!
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Eu il recomand pe turturel.
                                Mi-a facut praguri ca si cele de pe ph1 si au iesit identice, a fost prompt am primit atat reducere cat si sticker cu "baby on board" ca de mult cautam unul fara reclama.
                                Deasemenea il recomand pe sylviu_79 de la care am luat folie si ace prestige.A fost prompt si marfa de calitate
                                Last edited by flavinho; 8 January 2010, 21:45.
                                Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google