D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piata este libera nu esti obligat sa cumperi de la noi!

    Pe alte site-uri gasesti poze reale cu produsele si descrieri la fel de amanuntite ca la noi?
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Stiti de oferta asta?

      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Originally posted by anto84 View Post
        Cam mari preturile la multe piese la magazinul asta , si nu ma refer la cele de origine. Care-i treaba?
        Am comandat in cateva randuri de la ei si iti garantez ca, atat produsele cat si serviciile au fost ireprosabile. Intr-adevar, ai multe variante de unde sa alegi sa-ti achizitionezi o piesa si decizia iti apartine. Eu prefer sa lucrez cu persoane de incredere si sa am siguranta calitatii produselor si a serviciilor, iar pana acum cei de aici mi.au oferit acest lucru. Cu siguranta exista si altii seriosi, dar acum vorbim de ei.
        De la mine aveti feedback pozitiv.
        My ride

        Comment


        • Multumim Sebi pentru apreciere!

          Ideea e urmatoarea - nu avem posibilitatea sa tinem un call center sau sa avem stocuri mari din toate produsele vandute, mai ales ca promovam produse mai calitative si mai scumpe insa am pus intotdeauna accentul pe descrierea produselor din site, pe foto reale cu piese, nu cele generice din TecDoc si pe propria experienta cu produsele pe care le comercializam.
          Asa cum scrie si in descrierea magazinului nu ne laudam cu preturile cele mai mici insa ne laudam cu produsele de calitate pe care le comercializam.

          Chiar daca pe telefon uneori raspundem mai greu, aveti emailurile la dispozitie unde garantat veti primi un raspuns la solicitarile voastre.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Fise bujii

            Fise bujii Logan, Solenza, Sandero. Echipate cu cabluri de 7mm Made in USA pret 48 lei TVA inclus.
            Set fise bujii Logan sau Solenza - calitate buna a fabricatiei cu cablu siliconic de 7mm



            .
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Autocolant stâlp
              usa Logan (de origine)găsim?

              Comment


              • Gasesti pe la baietii de la Pitesti care vand diverse aici pe forum, noi nu avem asa ceva.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment




                • Cat de adevrate sa fie aceste capete de bara? Chiar sa reziste peste 120.000km?

                  Comment


                  • Durata de 120.000 km este valoarea de test in conditii normale de exploatare si cu gresare si curatare periodica la ~20.000 km recomandam noi, producatorul recomanda la 60.000km. Acolo scrie ca au fost testate peste 120.000km nu ca rezista in orice conditii la acei kilometri.
                    Last edited by Soran; 31 May 2016, 13:10.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Cand o sa mi se duca lemforder.urile le teste si pe astea. La banii astia si 50.000km daca tine ar fi ceva rezonabil.

                      Comment


                      • Antifurturi speciale Ultra High Security de la McGard:
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Daca sunt ca cele care le-ai mai avut la comercializare(tot McGard) , e clar cat de bune sunt si astea.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Adica ce probleme ai avut cu McGard?
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Am avut probleme cu suruburile , in sensul ca am avut surpriza sa mi se intample ca acel "cap" tratat sa se desprinda de corpul surubului efectiv , deci sa raman cu partea tratata desprinsa de surub + cheia de strangere desi tot timpul suruburile stranse la cuplu dupa 3-4 utilizari deja aveam deformata acea "floare" din interiorul cheii!!!

                              P.S. Acum folosesc un tip de antifurturi care sunt cu 50% mai ieftine decat acele McGard dar net superioare d.p.d.v calitativ.
                              Last edited by prometheus; 7 June 2016, 13:08.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • La antifurturi McGard cumparate de la noi? De ce nu le-ai adus la garantie?

                                Antifurturile NU se strang / desfac cu pistol cu impact si este de preferat sa se dea cu pasta de cupru putina pe filete la montaj.

                                Este prima data cand aud de asa ceva in cazul McGard insa pana nu vad exact suruburile mi-e greu sa cred.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google