Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok Serban multumesc optez pt varianta de 280 ron[cealalta este cam scumpa dar nu se stie poate rezolv cu banii] am telefonul tau si o sa te deranjez dupa 30 feb.Lucrezi si pe vremea asta?

    Comment


    • Grăbeşte-te! 30 februarie vine curĂ¢nd!
      a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

      Comment


      • MULTUMESC lui Serban pentru becurile 5000k pe slot special (cu surub) pentru lupele G3. Acum sunt mai linistit - am rezerve. Reactie prompta, dar mai multa atentie la adresa de livrare Nu de alta dar o sa fie produsele astea prea rasfatate de la atata plimbare.

        Recomand 10X!!!!!!!!!!

        Comment


        • Am promis ca sa o pun niste poze cu lupele, dar nu la perete, ci cum vad ele pe drum.

          In poza 10 sunt reglate din interior pe maxim si in poza 11 pe minim.La restul pozelor, e usor, ca se observa martorii.

          6000 K/35W
          Attached Files
          Cumpar volan de Duster

          Comment


          • Originally posted by costi2011 View Post
            ok Serban multumesc optez pt varianta de 280 ron[cealalta este cam scumpa dar nu se stie poate rezolv cu banii] am telefonul tau si o sa te deranjez dupa 30 feb.Lucrezi si pe vremea asta?
            Te astept cand te hotarasti si rezolvam problema !

            Originally posted by moses View Post
            Grăbeşte-te! 30 februarie vine curĂ¢nd!
            Asa este am mult de asteptat daca ne ghidam dupa aceasta data .

            Originally posted by stalmapabo View Post
            MULTUMESC lui Serban pentru becurile 5000k pe slot special (cu surub) pentru lupele G3. Acum sunt mai linistit - am rezerve. Reactie prompta, dar mai multa atentie la adresa de livrare Nu de alta dar o sa fie produsele astea prea rasfatate de la atata plimbare.

            Recomand 10X!!!!!!!!!!
            Ma bucur ca te-am putut ajuta, sa le folosesti cu placere!

            Originally posted by soboBN View Post
            Am promis ca sa o pun niste poze cu lupele, dar nu la perete, ci cum vad ele pe drum.

            In poza 10 sunt reglate din interior pe maxim si in poza 11 pe minim.La restul pozelor, e usor, ca se observa martorii.

            6000 K/35W
            Super poze,super lumina , ma bucur ca esti multumit !
            Sunt pe piata produse care nu fac asa ceva nici pe deoparte, dar se vand bine, in fond asta cauta romanul in general "pretul" bate "calitatea". Nu au cum sa aiba acelasi pret produse de calitate diferita.

            Toate cele bune!

            Comment


            • Am asteptat sa vad cum se comporta ca sa nu scriu chiar in prima zi cand eram super incantat de achizitie. Ce pot sa spun acum e ca sunt multumit si de cum se vede si noul look al farului. Nu se vad urme de montaj decat daca te uiti foarte atent . Multumesc Serban si pe viitor voi apela tot la serviciile tale. Am atasat si niste poze cu farurile (poza la perete e facuta imediat dupa montaj iar farurile nu erau reglate )
              Attached Files
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • precizeaza ma si faptul ca acea dunga ciudata ce se vede ca o ia in sus pe perete, era de la bec, ca statea putin ciudat in lupa, ca altfel se va crede ca asa face raza :P
                domnu' serban, ti-am scris pe messenger, dar te si sun acum sa vorbim de un set de lupe
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Un lucru ieftin nu reprezinta intotdeauna o afacere !!!

                  Originally posted by gmv97 View Post
                  Am asteptat sa vad cum se comporta ca sa nu scriu chiar in prima zi cand eram super incantat de achizitie. Ce pot sa spun acum e ca sunt multumit si de cum se vede si noul look al farului. Nu se vad urme de montaj decat daca te uiti foarte atent . Multumesc Serban si pe viitor voi apela tot la serviciile tale. Am atasat si niste poze cu farurile (poza la perete e facuta imediat dupa montaj iar farurile nu erau reglate )
                  Super, ma bucur ca esti multumit !

                  Originally posted by bolo View Post
                  precizeaza ma si faptul ca acea dunga ciudata ce se vede ca o ia in sus pe perete, era de la bec, ca statea putin ciudat in lupa, ca altfel se va crede ca asa face raza :P
                  domnu' serban, ti-am scris pe messenger, dar te si sun acum sa vorbim de un set de lupe
                  Am vorbit, sper ca vei revenii cu pareri si eventual poze aici dupa "operatiune" .
                  Am experienta necesara ca sa pot avea clienti multumiti, cu toate ca unii aleg varianta "cheap" pe care as vrea sa-i aud dupa ceva timp cu pareri pro/contra. Este adevarata vorba " sunt prea sarac ca sa cumpar lucruri ieftine", dar adevarul este ca in RO calitatea si vechimea sunt inferioare "pretului" .

                  Toate cele bune!

                  Comment


                  • serban o intrebare am la tine, urmele de la lupe trebuie sa fie unite la mine o lupa e mai sus si una e mai jos sa le reglez sa fie pe aceeasi linie?
                    laureate 1.5l, albastru marin

                    Comment


                    • Am montat si eu azi la dl Serban un chit xenon si sunt super multumit de promptitudine si de calitatea produselor;de abia astept sa se intunece si sa vad cum este lumina farurilor;10plus si voi reveni cu impresii[eventual poze] Multumesc

                      Comment


                      • Originally posted by ten View Post
                        serban o intrebare am la tine, urmele de la lupe trebuie sa fie unite la mine o lupa e mai sus si una e mai jos sa le reglez sa fie pe aceeasi linie?
                        Candva se scria in carti de specialitate ca farul din stanga trebuie sa fie mai jos decat cel din dreapta, asa erau gandite din fabrica. Acum vad multe masini noi care ies din fabrica cu farurile reglate la acelasi nivel. Daca tinem cont ca lupa este conceputa ca sa nu orbeasca pe ceilalti participanti la trafic ar fi normal sa fie reglate pe aceeasi linie.

                        Originally posted by costi2011 View Post
                        Am montat si eu azi la dl Serban un chit xenon si sunt super multumit de promptitudine si de calitatea produselor;de abia astept sa se intunece si sa vad cum este lumina farurilor;10plus si voi reveni cu impresii[eventual poze] Multumesc
                        Cu placere, sa le stapanesti sanatos !

                        Comment


                        • Instalatii xenon complete cu preturi de la 130lei ...

                          Promotie pt membrii forumului cu leduri cadou pt pozitii la montarea unui kit xenon pe masina dvs (doar sa spui ca ai citit pe forum) !!!

                          Se pot trimite in tara prin curier(25lei) sau posta romana (10lei) !!!


                          Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :


                          130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                          170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                          230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                          Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :


                          190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                          230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                          280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                          Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                          Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

                          T10 led normale - 15lei perechea
                          T10 led smd in capsula - 20lei perechea
                          T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                          T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                          BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

                          Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora)

                          Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
                          Cosmote - 0766900342
                          Vodafone - 0724186590
                          sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc
                          Xenon Ieftin

                          Comment


                          • un mare up de la mine pentru serban_pc, mi-a trimis kit-ul xenon foarte repede, l-am montat si astept venirea intunericului sa il vedem cum se descurca.
                            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                            Comment


                            • un mare up si de la mine, aparat o sa am azi sa fac ceva poze, lucrare a 1-a, rapiditate si seriozitate
                              sorry ca azi nu am mai apucat sa vin cum am vorbit, a aparut ceva, dar nu e asa graba, vorbim la telefon luni
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • salut serban_pc am si eu o intrebare am un kitt de xenon welldone cu becuri de 6000k ma intereseaza daca se pot pune lupe cu angel eyes,daca da un pret te rog multumesc
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google