Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am pe masina un kit bixenon H4.As vrea sa stiu daca ai lupe si ce mai pot folosi din instalatia actuala?Ce pret au lupele?Ce pret are manopera daca vin cu farurile in brate?Multumesc mult.

    Comment


    • Originally posted by iunian21 View Post
      Salutare, farurile cu lupa merg si la faza 2? si un pret daca se poate
      Sigur ca merg , ba chiar am pus la cateva PH2.
      400lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
      480lei cu balasturi normale digitale de 35W
      520lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
      580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W
      Manopera este de 200lei la oricare alegere ai face pt cele enumerate.

      Originally posted by dragospv View Post
      Am pe masina un kit bixenon H4.As vrea sa stiu daca ai lupe si ce mai pot folosi din instalatia actuala?Ce pret au lupele?Ce pret are manopera daca vin cu farurile in brate?Multumesc mult.
      Da, poti folosii decat balasturile de la aceasta si posibil si cablajul de schimbare a fazei daca este cel potrivit pe masina:
      Lupe + becuri + mastic etansare = 350lei
      Lupe + becuri + cablaj si controller de faza + mastic = 400lei
      Manopera daca vi cu ele in mana este de 140lei(aici este cea mai mare munca).

      0724186590 / 0766900342

      Toate cele bune!

      Comment


      • Locatia atelierului este in sector 3 , Republica - Cartier 23 August(pct de reper Cora Pantelimon).

        0724186590 / 0766900342

        Comment


        • salut,m.ar interesa si pe mine un kit bi-xenon de 35w ,ce.mi recomanzi si la ce pret fara montaj!astept un raspuns..numai bine!

          Comment


          • Originally posted by dum_1988 View Post
            salut,m.ar interesa si pe mine un kit bi-xenon de 35w ,ce.mi recomanzi si la ce pret fara montaj!astept un raspuns..numai bine!
            Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

            190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
            230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
            280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

            Iti recomand de 5000K (alb-pur) sau 6000K (alb-diamant).

            0724186590 / 0766900342

            Comment


            • Locatia atelierului este in sector 3 , Republica - Cartier 23 August(pct de reper Cora Pantelimon).

              0724186590 / 0766900342

              Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

              Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

              0724186590 / 0766900342

              Comment


              • Salut Serban , ma intereseaza si pe mine un kit h4 pe 55w dar , ce imi recomanzi tu , sa am vizibilitate buna si pe ploaie , ceata .Si daca m-i se acorda garantia daca il montez eu . ms

                Comment


                • Originally posted by nutzglv View Post
                  Salut Serban , ma intereseaza si pe mine un kit h4 pe 55w dar , ce imi recomanzi tu , sa am vizibilitate buna si pe ploaie , ceata .Si daca m-i se acorda garantia daca il montez eu . ms
                  Iti recomand de 5000K ca sa ai cell mai bun compromis intre ploaie si vreme buna. NU recomand de 55W pe far fara lupa(ai vei orbii pe ceilalti), dar iti dau preturile pt toate variantele ca sa-ti poti alege:

                  Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                  190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                  230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                  280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                  Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit) sau pt H4 Bixenon la 330lei.

                  Da, ai garantie chiar si daca le montezi tu, ba chiar iti pun la dispozitie manual de montare in limba romana.

                  O seara buna !
                  0724186590 / 0766900342

                  Comment


                  • Ms pt raspuns , revin marti cu un tel sa stabilim cum intru in posesia lui .

                    Comment


                    • Pe un megane 2 va bagati ?

                      Comment


                      • am montat in sfarsit kit-ul de care sunt f multumit..,ms mult de tot serban!mare om,produse de calitate la un pret f bun!
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by nutzglv View Post
                          Ms pt raspuns , revin marti cu un tel sa stabilim cum intru in posesia lui .
                          Sigur, te astept.

                          Originally posted by bahrim View Post
                          Pe un megane 2 va bagati ?
                          Bineinteles, sunt preferatele mele.
                          Contactati-ma pt detalii :0724186590 / 0766900342

                          Originally posted by dum_1988 View Post
                          am montat in sfarsit kit-ul de care sunt f multumit..,ms mult de tot serban!mare om,produse de calitate la un pret f bun!
                          Cu placere, sa le stapanesti sanatos si cu placere.

                          Comment


                          • Mai departe pentru cei care pun calitatea pe primul loc!
                            Cred ca recomandarile si vechimea/experienta in domeniu isi poate spune cuvantul!

                            Comment


                            • Oferta valabila !

                              Comment


                              • sunt la inceput in materie de xenoane. de aceea intrebarile mele ti-ar putea provoca zambete. ma risc totusi: - daca nu ma angel eyes pot pune lupe? daca da cat e un kit 6000k 35w? - care ar fi cel mai indicat kit pentru proiectoare si cat costa?
                                - ai si leduri albe/xenon ( la culoare ma refer ) pentru pozitii? care e pretul?
                                toate preturile m-ar interesa fara montaj ca sunt din vaslui. Si daca te-ar cauta cineva ca sa ia un eventual pachet ar fi la adresa unde montezi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google