Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HOME-UCN View Post
    un mare up de la mine pentru serban_pc, mi-a trimis kit-ul xenon foarte repede, l-am montat si astept venirea intunericului sa il vedem cum se descurca.
    Multumesc pt recomandare, sa te folosesti cat mai bine de el si sa te ajute in situatii imediate vazand din timp un pericol iminent !

    Originally posted by bolo View Post
    un mare up si de la mine, aparat o sa am azi sa fac ceva poze, lucrare a 1-a, rapiditate si seriozitate
    sorry ca azi nu am mai apucat sa vin cum am vorbit, a aparut ceva, dar nu e asa graba, vorbim la telefon luni
    Eu te-am asteptat, suna-ma cand vrei sa vi si o rezolvam .
    Merci pt recomandare , fac tot posibilul sa iasa bine nu numai pt mine ci si pt client garantandui serioitate maxima, vechime in domeniu, calitatea produselor si un montaj cu maxim de profesionalism !

    Originally posted by bv06rmn View Post
    salut serban_pc am si eu o intrebare am un kitt de xenon welldone cu becuri de 6000k ma intereseaza daca se pot pune lupe cu angel eyes,daca da un pret te rog multumesc
    De la kitul actual poti pastra doar ballasturile, in acest caz setul de lupe ar contine si costa 400lei :
    2 X lupe cu sistem de autofixare si angeleyes CCFL
    2 X becuri specifice
    2 X cablaje + controller de faza
    1 X Mastic pt etansare
    Accesorii conectare.Instructiuni montare.

    -------------------------------------------------------------------------

    Promotie pt membrii forumului cu leduri cadou pt pozitii la montarea unui kit xenon pe masina dvs (doar sa spui ca ai citit pe forum) !!!

    Se pot trimite in tara prin curier(25lei) sau posta romana (10lei) !!!

    0724186590 / 0766900342

    Comment


    • multumesc serban_pc pentru raspuns
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • Le-am probat si aseara pe intuneric chiar merita, acum gandul pe lupe)
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • Bixenon de la 190lei

          Originally posted by bv06rmn View Post
          multumesc serban_pc pentru raspuns
          Cu placere !

          Originally posted by HOME-UCN View Post
          Le-am probat si aseara pe intuneric chiar merita, acum gandul pe lupe)
          OK,te astept.
          ----------------------------------------------------------------------------
          Promotie pt membrii forumului cu leduri cadou pt pozitii la montarea unui kit xenon pe masina dvs (doar sa spui ca ai citit pe forum) !!!


          Se pot trimite in tara prin curier(25lei) sau posta romana (10lei) !!!


          Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

          130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
          170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
          230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

          Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

          190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
          230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
          280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

          Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

          Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

          T10 led normale - 15lei perechea
          T10 led smd in capsula - 20lei perechea
          T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
          T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
          BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

          Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora)

          Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
          Cosmote - 0766900342
          Vodafone - 0724186590
          sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc
          Xenon Ieftin

          Comment


          • serban_pc un pret te rog pentru kittu de xenon cu lupa si angel eye te rog, evetunal si montaju
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • mersi serban pentru ajutorul din seara asta . recomand
              1.6 mpi cu un strop de redbull
              Respect pentru ca imi pasa

              Comment


              • Originally posted by bv06rmn View Post
                serban_pc un pret te rog pentru kittu de xenon cu lupa si angel eye te rog, evetunal si montaju
                Am vorbit la telefon !

                Originally posted by florin.vlad View Post
                mersi serban pentru ajutorul din seara asta . recomand
                Cu placere, toate cele bune !

                Comment


                • Am primit si eu becurile xenon h11 3000k. N-am mai asteptat sa vina caldura si le-am montat azi pe masina.Si pentru ca a inceput sa ninga le-am scos si la o proba.Sunt super incantat.Pentru mine lumina e perfecta,calda ,fara sa-mi oboseasca ochii,fara sa se reflecte inapoi din fulgi in ochii mei.Mai trebuie sa le probez pe ceata.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • Neata de la Iasi

                    Am primit coletul,multumesc frumos pentru kit si pentru indicatiile la montare.

                    Am 2 intrebari:
                    -la farul din dreapta de unde iau masa?(deocamdata l am montat pe suportul de la alarma)
                    -capacele de la faruri din plastic se vor decupa?La mine deocamdata le am lasat doar cu cauciucul de la far dar nu stiu daca mai este nevoie sa pun si cauciucurile sau nu.
                    O zi buna!

                    Comment


                    • Originally posted by gxg View Post
                      Am primit si eu becurile xenon h11 3000k. N-am mai asteptat sa vina caldura si le-am montat azi pe masina.Si pentru ca a inceput sa ninga le-am scos si la o proba.Sunt super incantat.Pentru mine lumina e perfecta,calda ,fara sa-mi oboseasca ochii,fara sa se reflecte inapoi din fulgi in ochii mei.Mai trebuie sa le probez pe ceata.
                      Super !
                      Si eu pe ambele masini ale mele am tot 3000K la proiectoare si este cea mai buna lumina care exista pt vreme rea, ai sa te convingi... .

                      Originally posted by georgeand21 View Post
                      Neata de la Iasi

                      Am primit coletul,multumesc frumos pentru kit si pentru indicatiile la montare.

                      Am 2 intrebari:
                      -la farul din dreapta de unde iau masa?(deocamdata l am montat pe suportul de la alarma)
                      -capacele de la faruri din plastic se vor decupa?La mine deocamdata le am lasat doar cu cauciucul de la far dar nu stiu daca mai este nevoie sa pun si cauciucurile sau nu.
                      O zi buna!
                      Eu masa o iau de la surubul care prinde aripa pe colt de contraaripa(curat vopseaua ca sa faca contact bine in acel loc) pe ambele faruri.
                      Acele capace daca vrei sa le spui asa, sincer nu au nici un fel de rost sunt mai mult de design si nu ai nevoie sa le mai pui, mansonul de cauciuc etanseaza perfect.

                      O zi buna !

                      Comment


                      • Locatia atelierului este in sector 3 , Republica - Cartier 23 August(pct de reper Cora Pantelimon).

                        0724186590 / 0766900342

                        Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                        130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                        170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                        230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                        Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                        190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                        230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                        280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                        Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                        Comment


                        • domnu', sorry de intarziere cu pozele, dar nu am prea avut timp
                          se vad super, lumineaza la fel si abea astept sa ma anunti cand e "sala de operatii" gata sa vin pentru ce am vorbit

                          un up de la mine
                          Attached Files
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Un baiat de nota 10! Multumesc Serban pentru kit-ul xenon!

                            6000k 35w.
                            Attached Files
                            sigpic
                            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                            Comment


                            • Originally posted by bolo View Post
                              domnu', sorry de intarziere cu pozele, dar nu am prea avut timp
                              se vad super, lumineaza la fel si abea astept sa ma anunti cand e "sala de operatii" gata sa vin pentru ce am vorbit

                              un up de la mine
                              Te astept de la inceputul sapt viitoare oricand vrei intre 09:30 si 18:30, dar te rog cu un telefon in prealabil ca sa nu am mult de lucru in acel moment si sa fi nevoit sa astepti pina ma eliberez !

                              Originally posted by Cristi4Speed View Post
                              Un baiat de nota 10! Multumesc Serban pentru kit-ul xenon!

                              6000k 35w.
                              Cu placere, sa le folosesti sanatos !

                              Promotia este valabila pt membrii forumului !

                              Comment


                              • Salutare, farurile cu lupa merg si la faza 2? si un pret daca se poate
                                Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google