Inchei Asigurari De Toate Tipurile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut Sorin! Sunt si eu interesat de un RCA pentru o Dacia 1310 pe 1 an de zile cat costa? Multumesc!

    Comment


    • #17
      @jelly, trimite-mi scanata polita veche sau suna-ma la 0761.62.64.88 pentru detalii, pentru a putea pune pretul exact si reducerea de membru logan club.Multumesc

      @jelly, pretul cu toate reducerile, pe 12 luni, este de 297 ron
      Last edited by sorin_pss; 25 October 2010, 18:51. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        Sorin ai PM

        Comment


        • #19
          inca un client multumit, sper.

          Comment


          • #20
            Inca un client multumit si acela sunt eu, nu ma asteptam sa fie asa de ieftin. Apelati cu incredere!

            Comment


            • #21
              te mai astept, Bogdan.

              Oferta la polita casco : ofer un voucher gratuit pentru polita casco cu franciza, ce anuleaza franciza, la primul accident, daca masina se repara in serviceurile agreate de uniqa.
              Si inca o oferta, la incheierea unei polite de accidente pentru suma asigurata 3500 euro deces si 7000 euro la invaliditate, pachet Sigur, grupa A risc, prima suplimentara este de8,4 euro si veti mai beneficia de inca o reducere de 5% la calculul politei casco.

              Exemplu :

              - casco standard cu fransiza +voucher : - 367 euro cu plata in rate si 330 euro cu plata integrala

              - casco cu fransiza + voucher +polita accidente : - 347 euro+8,4= 355,4 euro , cu plata in rate si 312 euro+8,4= 320,4 euro , cu plata integrala

              Calcul facut pt un logan laureat 2009,1390 cmc, cu proprietar cu varsta peste 25 ani
              Last edited by sorin_pss; 27 October 2010, 15:11.

              Comment


              • #22
                casco pentru un logan abs plus 2007 alb ca pe la ce suma ar ajunge? proprietar de 23 de ani cu mici avarii gen o aripa si o usa indoita f putin.ms
                sigpic

                Comment


                • #23
                  trimite-mi scanata pe mail copie dupa talonul masinii, pentru calcul EXACT.Avariile se vor trece separat in fisa de inspectie

                  Comment


                  • #24
                    aceeasi promptitudine, aceleeasi reduceri.
                    Trebuie doar sa-mi trimiteti datele si va fac o oferta concreta.

                    Comment


                    • #25
                      Pret decent , rezolvare rapida. Thx

                      Comment


                      • #26
                        multumesc Paul.Te astept si pt polita casco, conform ofertei pe care ti-am facut-o.

                        Comment


                        • #27
                          Salut.Imi poti spune cat costa asigurarea pentru un ARO 244 an 2001 motor toyota2400cc benzina euro 2.

                          Comment


                          • #28
                            Pt un Logan 1.6 fara incidente, din Bucuresti? Cat ar fi un RCA pe 6 luni?
                            Logan Ambition 1.6 8V

                            Comment


                            • #29
                              1. Pt lungu dan, pt 6 luni, daca il inmatriculezi pe persoana fizica cu varsta :
                              - pana-n 25 ani, 536 ron
                              - intre 25-35 ani, 374 ron
                              - peste 35 ani, 359 ron.
                              - daca este pensionar, 317 ron.
                              Calculul este facut pentru
                              - alte localitati din Ialomita, nu pt Slobozia, pt ca nu ai specificat de unde esti
                              - polita sa intre in valabilitate pana la 16 decembrie.
                              Pentru alte calcule exacte, revino cu modificarile

                              2.pt blanarucristi, trimite-mi scanat copie dupa talon si cnp sau polita veche, pentru calcul exact

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by sorin_pss View Post
                                1. Pt lungu dan, pt 6 luni, daca il inmatriculezi pe persoana fizica cu varsta :
                                - pana-n 25 ani, 536 ron
                                - intre 25-35 ani, 374 ron
                                - peste 35 ani, 359 ron.
                                - daca este pensionar, 317 ron.
                                Calculul este facut pentru
                                - alte localitati din Ialomita, nu pt Slobozia, pt ca nu ai specificat de unde esti
                                - polita sa intre in valabilitate pana la 16 decembrie.
                                Pentru alte calcule exacte, revino cu modificarile

                                2.pt blanarucristi, trimite-mi scanat copie dupa talon si cnp sau polita veche, pentru calcul exact
                                Multumesc frumos pentru raspuns,nu sunt din Slobozia, si daca se modifica ceva o sa te anunt.Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google