Inchei Asigurari De Toate Tipurile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma intereseaza si pe mine, pt logan dci, din 7 februarie, pe 12 luni, Timisoara, 38 ani, fara daune anterioare

    Comment


    • #62
      trimite-mi pe mail scanata polita veche sau talonul plus cnp-ul, pentru a-ti putea oferi toate reducerile

      Comment


      • #63
        Sorine...
        Si inca un Loganist Multumit. Foarte promt,seriozitate maxima, pret foarte bun!!!
        Polita FULL Casco pe 1 an 320 euro + voucher ce anuleaza prima franciza in caz de incident, model Laureate si asigurat de 6800 euro + asigurare in caz de accident.
        Deci foarte multumit...UP UP UP DE LA MINE SORINE!!!
        Si tine-o tot asa!!

        Comment


        • #64
          Ma bucur ca ai ales sa inchei polita casco si polita de accident,la UNIQA ASIGURARI, prin mine.Te astept si cu alte oferte pentru celelalte tipuri de asigurari.

          Comment


          • #65
            up, up, up.........................

            Comment


            • #66
              si de la mine un ... down
              ti-am trimis mail de cateva zile, n-am niciun raspuns ...

              Comment


              • #67
                Salut
                zimi si mie un RCA pe 12 luni cam cat ar fi.... in 2010 nu am avut incidente logan 1.6. Ms
                ABS+ 1.6

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Metallaru View Post
                  si de la mine un ... down
                  ti-am trimis mail de cateva zile, n-am niciun raspuns ...
                  domnu` Metallaru, eu iti trimit mail la 1 ora distanta in aceeasi zi, insa nu ti-l si pot deschide.Verifica-ti inboxul.Ti-am retrimis dovada cu ziua si ora cand ti-am raspuns.Nu acuza degeaba.Pentru mine, CLIENTUL e client
                  @mcnalex, astept pe mail copia scanata a talonului, cnp-ul proprietarului si data de cand sa intre in valabilitate
                  Last edited by sorin_pss; 26 December 2010, 15:56.

                  Comment


                  • #69
                    Ooops, mea culpa, problema era la mine in inbox!
                    Scuze inca o data, am trimis datele cerute!

                    Comment


                    • #70
                      E usor sa arunci cu vorbele...
                      Vei primi in scurt timp oferta si modalitatile de plata,pe mail.
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #71
                        Sunat Sorin ,,sculat din pat ca era somnoros,,,trimis in Chitila prin nameti pt un cumnat cu dacie super nova,,livrat asigurarea si apoi intors acasa si cumnatu super multumit si el ca sa bagat iar la somn
                        Deci inca un up de la mine si numai aruncati cu vorbe aiurea in el!

                        Comment


                        • #72
                          Multumesc Marian pentru un client nou


                          Oferta speciala pentru perioada 29.12.2010 - 28.02.2011:

                          - persoane fizice :
                          la orice RCA = reducere 20% + voucher cu reducere 35% pentru polita de asigurare facultativa a locuintei
                          la RCA /12 luni+ polita deces din accident/ 6 luni cu prima 5 ron =1 bon combustibil de 60 RON
                          la RCA / 6 luni+ polita deces din accident/ 6 luni cu prima 5 ron = 1 bon combustibil de 30 RON

                          - persoane juridice :
                          la orice RCA =20% reducere
                          la RCA + Casco= reducere 20% la casco
                          Last edited by sorin_pss; 29 December 2010, 22:09.

                          Comment


                          • #73
                            oferta cu bonurile de carburant de 30 ron sau 60 ron este inca VALABILA!...pe criza asta.... conteaza!

                            Comment


                            • #74
                              incheiat la sorin polita RCA pentru 1.6 ambition de pe la firma. toata lumea multumita

                              Comment


                              • #75
                                multumesc Razvan pentru recomandare.Am mai castigat un client, care acum profita din plin si de oferta de combustibil ,de polita de viata oferita gratuit pe 6 luni si de reducerile de tarif standard

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google