Inchei Asigurari De Toate Tipurile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Asigurare facultativa pentru casa la BCR ? ai ceva . vreau sa-mi spui pret la valoare 50 / 60 / 70k E pe 1 an sau mai multi (poate si cu asigurare de viata nu stiu exact cum sunt) .
    1.6 MPi Icy White

    Comment


    • #92
      Lucrez doar cu ...concurenta,dupa cum poti vedea maare pe sigla
      Last edited by sorin_pss; 3 February 2011, 15:28.

      Comment


      • #93
        va stau la dispozitie cu calcul gratuit pentru rca, casco, asigurari facultative de locuinte si orice al tip de asigurare,numai la UNIQA ASIGURARI

        Comment


        • #94
          Profitati de ultimele zile de oferta de combustibil gratuit, la incheierea unei polite rca

          Comment


          • #95
            Up,up,up.....

            Comment


            • #96
              Doar astăzi, ultima zi de campanie de iarna, reducere de 25% la rca, plus bonuri de combustibil,plus asigurare de deces din accident.

              Comment


              • #97
                OFERTA pentru luna martie 2011 :
                - pentru RCA, reducere 25% ;
                - pentru CASCO, reducere 30% ;
                - calcul gratuit .

                Comment


                • #98
                  Up,up,up...

                  Comment


                  • #99
                    Oferte tentante la rca si casco.......

                    Comment


                    • salutare
                      daca nu am avut niciodata evenimente rutiere produse din vina mea, se beneficiaza de vreo reducere la asigurarea casco?
                      intreb in general, nu numai la firma ta.
                      multumesc.

                      Comment


                      • sa inteleg ca ai folosit polita casco si s-a facut apoi regres catre asiguratorul vinovatului? Daca da, sunt foarte putine societati de asigurari care mai acorda bonus in situatia asta. Aceste detalii le gasesti in conditiile de asigurare anexate politei casco.
                        Numai bine.

                        Comment


                        • Ai PM cu datele pentru o asigurare de locuinta!

                          Comment


                          • Ti-am calculat,ai un pret bun .

                            Comment


                            • Orice tip de asigurare, numai la UNIQA ASIGURARI :

                              - AUTO(rca, casco),
                              - MEDICALE(calatorii strainatate),
                              - SANATATE(inteventii chirurgicale si spitalizare din boala),
                              - LOCUINTE(obligatorie si facultativa),
                              - BUNURI(p.f. si p.j.),
                              - RASPUNDERI CIVILE(malpraxis,profesionale,fata de terti, etc),
                              - ACCIDENTE(inteventii chirurgicale si spitalizare din accidente),
                              - CARGO(asigurarea marfii pe timpul transportului)

                              Pentru oferta RCA am nevoie de:

                              - tipul autovehiculului(turism, utilitata, remorca, moto)
                              - capacitatea cilindrica, masa totala( in cazul autoutilitarelor), numarul de locuri( in cazul microbuzelor si autocarelor)
                              - CNP in cazul persoanelor fizice sau CUI in cazul firmelor
                              - numarul de identificare ( pentru a verifica numarul de daune) sau seria si numarul politei rca vechi.
                              - localitatea in care e inscris autovehiculul
                              - marca autovehiculului

                              Pentru oferta CASCO am nevoie de:

                              - tipul autovehiculului(turism, utilitata, remorca, moto)
                              - capacitatea cilindrica, masa totala( in cazul autoutilitarelor), numarul de locuri( in cazul microbuzelor si autocarelor)
                              - CNP in cazul persoanelor fizice sau CUI in cazul firmelor
                              - localitatea in care e inscris autovehiculul
                              - marca autovehiculului
                              - anul de fabricatie sau data primei inmatriculari

                              Pentru oferta LOCUINTE am nevoie de:

                              - adresa completa a locatiei,
                              - anul constructiei,
                              - tipul constructiei(structura beton, bca, caramida, lemn, etc)



                              In Bucuresti - LIVRARE PERSONALA ,iar in tara - livrare prin curier.

                              Comment


                              • salut Sorin, fa-mi si mie o oferta pt casco la un logan 1.6 full-option, an 2007, regim TAXI ...
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google