Inchei Asigurari De Toate Tipurile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    te astept oricand, calculele fac parte din inceputul unei eventuale colaborari

    Comment


    • #32
      Un pret estimativ, nu imi poti da? Si daca e OK, fac asigurarea, ca oricum pe 20 imi expira....imi dai pretul, si daca e OK, iti dau copii, tot ce trebuie.
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #33
        ai pm................

        Comment


        • #34
          Salut

          O aigurare obligatotrie pentru un logan de 1.4,Iasi,varsta 29 ,fara accident anul trecut.
          Polita imi expira pe 26 noiembrie.
          Asigurarea o vreau pe 1 an.
          multumesc anticipat!

          Comment


          • #35
            salut!
            pe 12 luni, costa 340,12 ron. Daca te hotarasti si vrei sa o emit am nevoie de copia talonului si a buletinului proprietarului ( pt.CNP si adresa completa).

            Comment


            • #36
              de la anul, asigurarile rca vor creste, http://www.realitatea.net/rca-va-fi-...ri_767509.html .va sfatuiesc sa faceti acum un efort si sa va faceti rca-ul pe un an, sa profitati de preturile actuale si de reducerile oferite de mine.

              Comment


              • #37
                Originally posted by sorin_pss View Post
                Oferta la polita casco : ofer un voucher gratuit pentru polita casco cu franciza, ce anuleaza franciza, la primul accident, daca masina se repara in serviceurile agreate de UNIQA.
                Si inca o oferta, la incheierea unei polite de accidente pentru suma asigurata 3500 euro deces si 7000 euro la invaliditate, pachet Sigur, grupa A risc, prima suplimentara este de8,4 euro si veti mai beneficia de inca o reducere de 5% la calculul politei casco.

                Exemplu :

                - casco standard cu fransiza +voucher : - 367 euro cu plata in rate si 330 euro cu plata integrala

                - casco cu fransiza + voucher +polita accidente : - 347 euro+8,4= 355,4 euro , cu plata in rate si 312 euro+8,4= 320,4 euro , cu plata integrala

                Calcul facut pt un logan laureat 2009,1390 cmc, cu proprietar cu varsta peste 25 ani
                Inca valabila oferta.
                Asigurari RCA,CASCO,LOCUINTE,MEDICALE, calcule gratuite

                Comment


                • #38
                  sorine daca imi expira rca-ul pe 31 dec cand pot sal fac pe cel nou? pe 12-15 decembrie poti sa ma ajuti sa-l prind la pretul de anul asta, ca oricum in fac pe un an si poate facem si un calcul pentru un cassco ca mai e putin si expira si ala. Oricum respect si spor la treaba ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #39
                    Eu o pot emite,pe ea,polita,si de azi,insa se calculeaza cu tariful din ziua in care intra in valabilitate. Iti pot face calcul si pt rca si pt casco,insa trimite-mi scanat pe mail copia dupa talonul masinii,cnp.ul proprietarului si data de la care vrei sa intre in valabilitate.

                    Comment


                    • #40
                      RCA, CASCO, LOCUINTE, toate la UNIQA ASIGURARI.
                      nu trebuie sa iesi din casa pe vremea asta pt a incheia o polita.Ma deplasez eu la domiciliul tau

                      Comment


                      • #41
                        Rca logan 1.4 varsta 30 ani fara accidente! Expira pe 21 decembrie,cat costa pe 6 luni si 1 an??Aproximativ, fara sa scanez nimic, daca e ok scanez orice!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • #42
                          pt 12 luni, 300ron, pt 6 luni, 168 ron. Pt un calcul corect si exact si emiterea politei, imi trebuie scanat talonul si cnp-ul asiguratului

                          Comment


                          • #43
                            Trimite te rog detaliile pe privat cum decurge tranzactia tinand cont de distanta dintre noi, sunt interesat...
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • #44
                              ai pm ......

                              Comment


                              • #45
                                multumesc Sorin, pt amabilitate,seriozitate si rapiditate ! ... pretul este super ok ! ...apelati cu incredere ! UP
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google