Inchei Asigurari De Toate Tipurile

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    up,up.................. cu bonuri de benzina/motorina si gratuit polita de asigurare de deces din accident,pe 6luni
    Calcul gratuit, in baza datelor de pe polita veche sau in baza datelor de pe talon plus cnp proprietar

    Comment


    • #77
      Trebuie sa platesc rata 2 la un Casco Generali. O pot face la tine? Am contract, tot.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #78
        eu lucrez DOAR pentru Uniqa Asigurari. Tot ce pot sa fac pentru tine este o alta oferta de la compania mea.Nu mai platesti rata doi la generali si incepi polita noua la mine.Iti pot face calcul gratuit pentru casco si vezi daca iesi mai ieftin.
        Astept pe privat datele masinii si cnp proprietar.Poate oferta mea va fi mai buna decat dincolo

        Comment


        • #79
          Din motive personale, raman la Generali . La Uniqa am acum RCA-ul si probabil tot la ei o sa raman. Ti-am trimis PM.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #80
            sorine, daca eu scot masina de pe leasing, stii cumva daca casco-ul meu se mai poate pastra sau "renegocia" pentru cei doi ani ce mai ramaneau. n-as renunta la casco ca am fransiza 0 la orice, cat si o valoare frumusica in caz de dauna totala sau furt (knock on wood). daca nu vreau o oferta beton de la tine!


            Era sa uit, bietul sorin nici n-a putut sa se relaxeze in concediu de mine, l-am tot chinuit sa scaneze/trimita asigurarea pentru 1.6, ba chiar a pus bani de la el pana astazi. Ma apuc sa caut o bere s-o pun la rece

            Comment


            • #81
              @Razvan,firmele de leasing au protocoale incheiate pentru masinile lor cu cote negociate.De regula, acestea se aplica DOAR masinile cu leasingul respectiv. Daca inchei leasingul mai devreme,nu se mai aplica respectivul protocol.
              Daca nu ai avut daune in ultimii ani de leasing,beneficiezi de o cota speciala cu aceleeasi conditii(cu fransiza zero).
              Nu cumva ai casco la Uniqa? Daca da, te-ai scos. Imi spui seria politei si ....pui lada de bere la rece
              @Darksid3, ai pe pm oferta de rca

              Comment


              • #82
                Rezolvat RCA-ul la Sorin

                Recomand calduros!
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #83
                  Multumesc si eu,darksid3.
                  Profitati inca de oferta de combustibil

                  Comment


                  • #84
                    Bon de benzina/motorina in valoare de 60ron/30ron la incheierea unei polite RCA,la Uniqa Asigurari,pe 12luni/6luni plus polita de asigurare de deces din accident,pe 6luni ,inclusa.

                    Comment


                    • #85
                      valabila oferta......

                      Comment


                      • #86
                        Salutare domnu Sorin! Mai este valabila oferta?
                        Am trimis date pe PM astept o oferta de pret.Multumesc!
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #87
                          Ai pm,Florine

                          Comment


                          • #88
                            Multumesc pentru rapiditatea raspunsului! Un UP de la mine, numai bine!
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • #89
                              Up,up,up....

                              Comment


                              • #90
                                oferta de carburant, valabila si in luna februarie ,......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google