Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spune-mi care este cel mai apropiat dealer de mine, te rog. Sunt din Blaj, Alba.
    MY CLA

    Comment


    • salut!

      o diagrama de cuplu si putere inainte si dupa remapare la un logan 1.4 unde gasesc?

      multumesc!
      vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
      vand lampa adaptabila la torpedo

      Comment


      • DOC, o remapare pentru Logan 1,4 mpi din 2005 cat ar costa acum?
        Si se poate face in Brasov sau Focsani ?
        Multumesc.
        Dacia Logan GPL 2005 - 328 copite (remapat de DOC)
        Toyota Prius Hybrid 2002

        Comment


        • un numar de tel al dealerului din CLUJ . Ma intereseaza o crestere Stage 1 la un lighean 1.5 DCI 65 martzoage.

          Originally posted by Doc View Post
          NOU! Echipa noastra s-a marit cu un noul dealer in Cluj. Incepand de saptamana aceasta toate solicitarile pentru Cluj si orasele din apropiere, vor fi redirectionate catre noul dealer.
          Un numar de tel al noului dealer din CLUJ !!!! 10q
          Last edited by buricy; 1 February 2016, 15:48. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Salut Doc , pt. Craiova cat mai este pretul la o ramapare pt. Logan 1.4 ???

            Comment


            • Originally posted by PRESTIGE View Post
              Spune-mi care este cel mai apropiat dealer de mine, te rog. Sunt din Blaj, Alba.
              Cel mai apropiat dealer de tine se afla la Cluj. Telefon: 0727 079 405 Viorel.

              Originally posted by male View Post
              salut!

              o diagrama de cuplu si putere inainte si dupa remapare la un logan 1.4 unde gasesc?

              multumesc!
              Doar daca mai gasesti ceva postat pe forum. Ceva recent nu am mai facut.

              Originally posted by Dacus_Malus View Post
              DOC, o remapare pentru Logan 1,4 mpi din 2005 cat ar costa acum?
              Si se poate face in Brasov sau Focsani ?
              Multumesc.
              Acum am vazut mesajul tau. Eu am fost la Brasov o saptamana si daca stiam iti lasam numarul meu de telefon. Lasa-mi un PM cu datele de contact si poate trimit pe cineva in zona.

              Originally posted by buricy View Post
              un numar de tel al dealerului din CLUJ . Ma intereseaza o crestere Stage 1 la un lighean 1.5 DCI 65 martzoage.

              Un numar de tel al noului dealer din CLUJ !!!! 10q
              Telefon: 0727 079 405 Viorel. Vorbeste cu el si se rezolva.

              Originally posted by ADM View Post
              Salut Doc , pt. Craiova cat mai este pretul la o ramapare pt. Logan 1.4 ???
              La Craiova nu mai avem dealer Obdtuning. Cel mai apropiat dealer se afla la Valcea.

              Telefon: 0745 688 764 Autotest (https://www.facebook.com/autotest.valcea/?fref=ts)

              Pentru cine nu stie inca, reteaua dealerilor Obdtuning este afisata aici:

              http://www.obdtuning.ro/ro/contact-o.../retea-dealeri
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • Vor fi probleme după remapare dacă se montează gpl?

                Comment


                • Nu sunt probleme daca se instaleaza gpl.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • resoftare logan cu GPL

                    Buna ziua! Sunt nou pe forum si as dori sa va adresez o intrebare. Dupa resoftarea motorului la un logan 1.6 MPI trebuie neaparat recalibrarea instalatiei de gaz? Va multumesc!

                    Comment


                    • Nu trebuie recalibrare. La mine nu a trebuit modificat nimic dupa remapare (instalatie Landi Renzo).
                      Logan GPL 1.4

                      Comment


                      • Merci Lucian!

                        Comment


                        • In orasul Iasi o remapare pentru un logan 1.6 8v se poate?

                          Comment


                          • Se poate, vezi asta :
                            Orepan SRL Iasi, RomaniaTelefon: 0743 450 276 Email: marius.molocea@yahoo.com
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • obdtuning loga

                              Salut
                              care e pretul la un obdtuning ,logan prestige 1.5 dci 75 cp achizitionat in nov 2015.
                              multumesc mult

                              Comment


                              • Te costa 650 lei o modificare STAGE 1 la 1.5dCi 75CP. Poti lua legatura cu dealerul Obdtuning din Cluj - Telefon: 0727 079 405 Viorel (Turbojack).
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google