Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiptuning

    salut Doc, pe unde prin bucuresti se poate face remaparea? 1.5dci 70cp... mersi!
    sigpic

    Comment


    • Da-mi un telefon la 0751.194.100 si iti explic cum sa ajungi la noi in service.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Multam. Astept sa fiu contact cand vine la SV

        Comment


        • salutare! ma intereseaza si pe mine pentru ploiesti... ceva nr. de tel. cu cine pot lua legatura.

          Comment


          • 0751.194.100 - tel contact
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • salut doc mersi pt promtitudine!!!
              baiat de nota 10!
              mihai 83 ZYU ,inca nu am apucat so testez la drum lung dar se simte mai bine in a 2a
              10x

              Comment


              • in seara asta mi-am remapat loganu...si chiar am ramas uimit ce pot face 20 de cai in plus!numai bine dimsport*
                God is my copilot

                Comment


                • Pt un logan de 65 cp: Daca imi fac remaparea si ma prezint apoi la service Dacia pt un test la injectoare, pot mecanicii sa isi dea seama de modificarea facuta? Din cate stiu acest test de injectoare se face prin acea mufa din torpedou

                  Spuneai ca operatia este reversibila si se face gratuit. Sa spunem de exemplu ca imi remapez loganul si , din diverse motive, trebuie pt cateva zile ca masina sa revina la setarile originale ( eventual pt o vizita mai amanuntita in service); dupa aceasta vizita in service , imi aduci din nou loganul la 85 CP tot gratis?
                  Last edited by mad_voly; 14 March 2009, 14:32.

                  Comment


                  • Cu placere. Am auzit o intamplare nefericita ieri seara in Iasi cu cineva care a incercat sa modifice un logan pe la meseriasi si a ramas cu ea in drum. Asa ca daca nu apelati la vreun dealer Dimsport, macar asigurati-va ca nu ramaneti cu masina in drum noaptea.

                    Daca dupa interventia in service nu se fac si modificari de soft (upgrade) trimise de fabrica, revenirea este gratuita.
                    Last edited by Doc; 14 March 2009, 15:04.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • O rugaminte mare de tot pt acei colegi de forum care si-au remapat loganul 1.5 dci de 65 CP: care are posibilitatea si bunavointa, si mai ales care este din bucuresti, sa ne putem intalni pt scurt timp sa vad si eu daca se merita cu adevarat sa fac si eu lucrul asta la Dci-iul meu. Multumesc

                      Comment


                      • doc gata m-am hotarat
                        saptamana asta vin la remapare ,
                        pana la ce ora stai la atelier? trebuie programarre???
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Da-mi un telefon inainte ca saptamana asta sunt prins intre doua service-uri. Gasim noi solutie sa te rezolvam.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • salut. E primul meu mesaj. Oare se merita a se pune chiptunning pe un Logan 1.6 90 de cai? vad ca se merita la dci. La benzina? Sunt in dilema.
                            Last edited by darksid3; 17 March 2009, 18:08. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Se merita si la benzina doar ca nu castigi atatia cai , ca la diesel .
                              Last edited by ALeXxuTzu; 17 March 2009, 17:40.
                              b 89 plk

                              Comment


                              • Eu de asta nici nu am raspuns pana acum. Astept sa raspunda clientii cu masinile modificate de mine, cred ca ei iti pot oferii cele mai multe detalii.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google