Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Doc,am pe cineva cu un megane2 1.6 16v-ce pret ai pt. chiptunning sau ce-i recomanzi?
    Mersi si ..numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • 150 euro - cresteri cuprinse intre 8-10% din ce are acum.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Eu sunt din Ploiesti si vreau sa imi fac si eu resoftare .. aveti reprezentatnta si aici ?

        Comment


        • @ Doc: nu te mai obosi cu pozele pt cine vrea detalii despre genius, aici , aici si aici
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Originally posted by Doc View Post
            Si cine este persoana asta? In Tg.Jiu lucram direct cu o reprezenta auto, deci nu vad legatura cu baiatul tau. Cred ca am mai spus in paginile acestui topic, orice persoana care nu foloseste Genius FlashPoint nu este dealerul nostru. Acestea subt usor de identificat, pentru citire/scriere nu este nevoie de folosirea unui laptop, interfata in sine este un calculator care face aceste operatiuni.

            In fond cine se risca o face pe banii lui, iar pe forum o sa intalniti destule cazuri.

            Maine am sa postez cateva poze cu Genius FlashPoint ca sa aveti sansa sa va lasati pacaliti. Aceste aparate nu pot fi folosite decat cu softul nostru si nu raman active daca un dealer sau colaborator renunta la contract.

            Nr. telefon reprezentant Dimsport in Tg. Jiu : 0723.156.812 (Emanuel)
            Nu lucreaza la reprezentanta HOnda?
            Poate m-am exprimat eu gresit dar tu cand ai dat numarul lui pe forum ai scris numele si numarul. Deci nu aveam eu de unde sa stiu ca e reprezentanta si 2 la mana nu am vrut sa fac reclama la Honda aici.
            Sper ca m-am facut inteles si nu am vrut decat sa il ajut pe userul care a intrebat.

            Comment


            • Ba da, reprezentata noastre se afla chiar in cadrul Dealerul Honda din Tg. Jiu. Din exprimarea ta se intelegea cu totul altceva.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • Doc , ca sa`mi anulezi si mie sonda trebuie sa`mi pui mapa noua ?
                am remapat`o la tine , si dasta intreb , tot acelasi pret platesc pt anularea ei ?

                Comment


                • Pentru tine fac o exceptie. Maine se tine intalnirea la Polivalenta? La ce ora? As incerca maine sa trec pe acolo.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • Originally posted by Doc View Post
                    150 euro - cresteri cuprinse intre 8-10% din ce are acum.
                    Multumesc mult Doc.
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Multumesc mult DOC.

                      Comment


                      • da , se tine , dar o sa fie zarva mare cu eros show-ul ala.
                        eu ma duc la ITP azi de dim , dar sper sa ajung si eu.
                        cand dau catalizatorul jos , te contactez.
                        mersi

                        Comment


                        • la un opel vectra B motor de 2000 cmc 82 cp diesel din 1997 se poate face ? ai un pret ?
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Originally posted by raduprov View Post
                            la un opel vectra B motor de 2000 cmc 82 cp diesel din 1997 se poate face ? ai un pret ?
                            pt o calibra 2000cmc 16v din 93 150cp un pret si
                            zi-mi te rog niste preturi la un golf 4 tdi
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Am trimis PM.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • vreau sa scot catalizatoru, am auzit ca ar trebuii anulat din soft...asa e?
                                poti? tot 150ron costa?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google