Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Targu Mures este cineva care se ocupa cu resoftarea?
    Pentru 1.6 16V tot 150 RON este pretul ?
    Pentru 1.5DCI de 65/70 CP e 350 RON ?

    Comment


    • Da preturile sunt cele afisate mai de tine, insa la Tg. Mures nu am gasit pe nimeni interesat pentru o colaborare.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Ai aproape de Sighisoara pt o remapare? (un nr de telef. te rog)

        Comment


        • am facut si eu o ramapare ieri la doc....si pot zice ca am ajuns cu o masina si am plecat cu alta,mesaj pentru cei care nu sunt decisi,credeti-ma chiar se merita
          acum alte parti mai importante,consumul(am fost ieri dupa remap pana la pitesti la viteza constanta de 125km/h consum 4.9 ,inainte imi lua cam 5.5-5.6),cat despre putere se simte mai ales intre 2500rpm/2800rpm(fumul care i l lasa in spate m a cam speriat un pik,si aici i l intreb pe doc este normal?deci fumul se vede bine)
          DAR in rest totul super oki(plus ca am observat ca motorul este mai silentios pana in 2500rpm si devine mai zgomotos dupa 3000rpm

          Comment


          • Toata lumea stie ca se merita la dci, la mpi sunt cam impartite parerile.

            Comment


            • DOC vad ca parerile sunt impartite despre remapare si sincer sa fiu ma streseaza unii care vin cu idei preconcepute sa posteze . Te rugam posteaza ceva ce stii despre efecte ulterioare remaparii (ce se modifica in bine si in rau ) ca sa linistesti pe toata lumea . Eu am remapat la tine si sunt tare multumit
              1.2 TSI

              Comment


              • Nu are rost, s-a discutat pe sute de pagini si pe alte forumuri. Pana la urma fiecare face ce vrea cu banii si masina lui.
                Last edited by Florin80; 15 April 2009, 22:54.

                Comment


                • Am facut si eu ramaparea la dealerul din SV, Olivian. Multumit deocamdata. Se simte o diferenta, mai ales la 2500-3000 ture.

                  Comment


                  • Mi-am facut si eu remaparea la Suceava, in aceeasi zi cu Claudiu, si merge perfect. Puterea in plus se simte. O parte din dealurile care inainte eram obligat sa bag a patra, acum le urc cu a cincea fara nici o problema. Si consumul parca a scazut putin.
                    Parerea mea e ca se merita.

                    Comment


                    • Vreau sa imi fac si eu resoftare .. dar nu stiu unde pot in ploiesti .. puteti sa imi ziceti si mie plzz

                      Comment


                      • La Ploiesti nu avem dealer, de aceea poti veni direct la sediul nostru din Bucuresti. Pentru detalii 0751.194.100.
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • danutz9 am vrut sa zic si despre tine, dar cel mai bine e ca spui tu pararea ta despre efectele remaparii

                          Comment


                          • Ma bucur sa aud ca si cei din Suceava si Botosani sunt multumiti de modificarile aduse prin resoftare la Dacia Logan.

                            Imi pare rau ca nu am mai reusit sa ajung la intalnire voastre din Bucuresti insa a venit caldura si in weekend tot mi-am facut de lucru ba acasa ba pe la munte.


                            Oferta de chiptuning la Logan este valabila si pe luna Mai.


                            Motorizari benzina:

                            Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
                            Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
                            Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

                            Motorizari diesel:

                            Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
                            Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
                            Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

                            Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
                            Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON

                            Pentru programari va rog sa ma contactati telefonic la numarul afisat mai jos. Durata de lucru - 20-30 minute si se face prin mufa de diagnoza a masinii.

                            NOTA: Noua lista de preturi pentru Dacia Logan 1.4i, 1.6i si 1.5dCi este valabila si la dealerii nostri din tara.

                            Cu respect,
                            Doc

                            Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning
                            Last edited by Doc; 28 April 2009, 18:58.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Buna. In targu mures chiar nu este nimeni care sa se ocupe cu remaparea. M-ar interesa si pe mine.
                              I HAVE A !sigpic
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • vezi postul #484, cateva randuri mai sus... inca nu exista colaborator; ma gandesc ca ar fi anuntat Doc deja...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google