Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt motor de 1.6 pretul e acelasi?sau e altul?

    mersi.am vazut pretul.Scuze.Sa vedem cati ne adunam si poate facem treaba nu???????
    Last edited by kelu; 18 February 2009, 15:59. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Pai atunci o lasam pentru 1 Martie si vin impreuna cu grupul din Bucuresti. Ce ziceti, e OK?
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • eu nu stiu daca o sa fiu acolo pe 1 martie k s-ar putea sa plec din tzara...... dar ma chinui sa mai strang cel putin 3 insi...daca nu...asta e
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • Este OK. Si eu vreau remaparea si ar fi frumos sa vi la BV impreuna cu cei deacolo din bucuresti. sunt sigur ca se vor gasi mai multi doritori. Softul original mi-l poti salva pe un stick ceva? in caz ca voi avea probleme la masina

          Comment


          • prin timisoara se poate?
            sigpicnu o mai vind...am donato

            Comment


            • sal doc, am facut si eu remapare la dci de la 70 la 90 cp ce altceva se mai poate face? vroiam sa mai intreb daca in Iasi colaborati cu cineva?

              la tine am facut remaparea la inceputul lui febr si sunt fff multumit.
              Last edited by a.danut; 18 February 2009, 21:36. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • @Sebi_rr: momentan situatia dealerului din Timisoara este incerta, cautam deja alt colaborator in zona. Daca lamurim situatia de acolo te anunt. Chiar am anuntat aici ca inca sunten interesati de noi colaboratori in tara, oferim in perioada ceva reduceri la aparatura de tuning si soft. De Luni incepem colaborarea cu un mare service auto din Satu Mare, sper in curand sa gasim pe cineva si in Cluj si Sibiu orase foarte importante pentru noi din punct de vedere al clientilor.

                Din pacate in Iasi nu aveam decat dealer pentru resoftare, nu colaboram momentan cu nimeni acolo pentru modificari mecanice. O sa vorbesc totusi cu dealerul din Iasi sa vedem ce parere are despre asta. Nu este chiar strain cu modificarile mecanice la masini.
                Last edited by Doc; 19 February 2009, 01:15.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • Crezi ca ajungi sambata la intalnire ca as vrea si eu o resoftare , e 80% sigur...daca nu cum am putea sa facem,da-mi un pm te rog.
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • Daca am anuntat ca vin ma voi tine de promisiune. Sper sa nu mai fie asa de aglomerat la urcare spre sala Polivalenta cum a fost data trecuta. O sa vin si la intalnirea de la Brasov pe 1 Martie, posibil sa vin cu un Logan 1.5dCI 70CP resoftat. OZN-ul meu intra la modificat si nu stiu daca este gata pana atunci.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • Pentru cei din Iasi care citesc forumul sa apelati cu incredere la remapare . Sunt foarte multumit. Abia astept sa termin serviciul sa merg cu masina iar. E cu totul alta masina. Am inteles ca si consumul mediu o sa fie mai mic.
                      Mutumiri baietilor DOC si Andrei din Iasi
                      1.2 TSI

                      Comment


                      • o facui si eu
                        super multumit

                        multumiri !
                        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                        LOCUL1 143.9dB (nCID)

                        Comment


                        • remaparea am facut-o de la 70 la 90 cp , ce altceva ai putea sa faci sa mai creasca puterea mai mult, doc?

                          Comment


                          • Turbo si injectoare mai mari, ambreiaj ceva mai rezistent, roti usoare, intercooler mai mare etc.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • turbina si injectoare cam cat ma ajung? si cu cat ar mai creste puterea?:d

                              jante de aliaj am cele originale logan.
                              Last edited by a.danut; 19 February 2009, 19:55. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • salut, am un logan 1.5dci 70cp(van) ... cati cp castiga si cati nm ? mersi!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google