Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motorizari benzina:

    Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
    Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
    Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

    Motorizari diesel:

    Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
    Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
    Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

    Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
    Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON

    Durata de lucru - 15-30 minute si se face prin mufa de diagnoza a masinii. De asemenea pot face aceaste modificari si la intalnirile Logan Club pe 1 Martie din Brasov.

    Pentru programari va rog sa ma contactati telefonic la numarul afisat mai jos.

    Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • Originally posted by Doc View Post
      Motorizari benzina:

      Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
      Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
      Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

      Motorizari diesel:

      Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
      Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
      Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

      Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
      Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON

      Durata de lucru - 15-30 minute si se face prin mufa de diagnoza a masinii. De asemenea pot face aceaste modificari si la intalnirile Logan Club pe 1 Martie din Brasov.

      Pentru programari va rog sa ma contactati telefonic la numarul afisat mai jos.

      Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning
      Doc , actualizeaza si tu preturile pe siteul ala al tau ca induci lumea in eroare....
      O sa am un logan 1.4 75cp daca umblam pe la el pot pierde garantia ?

      Comment


      • Oferta este valabila doar pentru membrii Loganclub de aceea pretul de aici nu corespunde cu cel de pe site-ul nostru.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • Originally posted by Doc View Post
          Oferta este valabila doar pentru membrii Loganclub de aceea pretul de aici nu corespunde cu cel de pe site-ul nostru.
          te rog sa ne raspunzi dak pierdem garantia a mai intrb cineva .
          multumim!!!!!!!!!

          te rog sa ne spui dak pierdem garantia ,a mai intrb cineva.
          multumim!!!!!
          Last edited by carmen300; 7 March 2009, 18:54. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • in zona Moldovei cu cine putem lua legatura pt resoftare?

            Comment


            • NU se pierde garantia.

              Doar la uzina, din cate am aflat eu se poate detecta. Deci nici o problema
              sigpic

              Comment


              • in iasi vezi ca este poestata de mine si o intersectie cu locul unde se fac resoftari ... era ceva legat de remapare parca .. da in search
                1.2 TSI

                Comment


                • Originally posted by Doc View Post
                  Oferta este valabila doar pentru membrii Loganclub de aceea pretul de aici nu corespunde cu cel de pe site-ul nostru.
                  Doc , multumesc ca ai dat atentie interventiei mele....
                  Dar..., spune-mi cum e cu garantia , se pierde daca umblam pe la calutii aia si pe la cuplu motor si ce garantii dai in acest sens...
                  Multumesc !

                  Comment


                  • Originally posted by carmen300 View Post
                    te rog sa ne raspunzi dak pierdem garantia a mai intrb cineva .
                    multumim!!!!!!!!!
                    Asa cum am scris si pe site-ul nostru:

                    In majoritatea cazurilor dealerul auto nu poate detecta o modificare software la o simpla diagnoza. Soft-ul original este citit de pe masina si folosit la dezvoltarea optimizarii. toate caracteristicile motorului ramanand neschimbate. Insa chiptuning-ul nu este invisibil si la o analiza mai complexa poate fi detectat. De asemenea, operatia de modificare a softului este perfect reversibila si in orice moment clientul poate solicita revenirea la setarile de fabrica. Aceasta operatie este oferita gratuita de catre firma noastra.

                    la Logan nu am avut nicio problema legata de resoftari si scoaterea masinii din garantie.

                    Originally posted by claudiu_buhan View Post
                    in zona Moldovei cu cine putem lua legatura pt resoftare?
                    Cu dealerul din IASI: 0740-412.901 Andrei

                    Originally posted by dragos10 View Post
                    Doc , multumesc ca ai dat atentie interventiei mele....
                    Dar..., spune-mi cum e cu garantia , se pierde daca umblam pe la calutii aia si pe la cuplu motor si ce garantii dai in acest sens...
                    Multumesc !
                    Raspunsul la intrebarea ta il gasesti direct pe site: http://www.obdtuning.ro/?s=articol&id=31
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • Asa cum am mai scris intr-un post anterior sunt foarte interesat de chiptuning la un Logan 1.4 MPI. Problema e de timp, care in cazul meu e foarte limitat. Cam cu cat timp inainte se poate face o programare? Eu din pacate numai sambata pot ajunge in Bucuresti, dar mai sigur aflu daca pot face deplasarea deabia vineri dupa-amiaza. Deh, serviciul asta...
                      Daca discutam vineri dupa-amiaza pentru sambata, e tarziu?
                      Multumesc!

                      Comment


                      • E ok, da-mi un telefon vineri daca vrei sa stabilim ceva pentru vineri.
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • Oferta este pe termen limitat? Daca da pana cand? Multumesc.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Posibil pana la sfarsitul lunii Martie, voi anunta din timp.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Sper ca oferta sa mai tina pana ajunge Olivian de la Bucuresti la Suceava sa pot sa imi fac si eu chiptuning.

                              Comment


                              • Cu siguranta va fi valabila pentru tine, daca ai stabilit deja cu Dealerul din Suceava.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google