Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cazul unui flashtunning la un 1.4 creste consumul?daca da,cu cat?pareri ale celor cu 1.4 mpi.Multumesc anticipat.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Originally posted by Doc View Post
      Pret special (mai bun decat cel afisat aici) pentru primii 5 membri ai forumului, la orice model de Logan fie el benzina sau diesel. Detalii in PM sau YM: obdtuning, va rog.
      s-au strans 5 membrii pentru un pret special? Daca nu, vreau pe lista, daca da, spune-ne cine sunt cei 5 norocosi, te rog

      Comment


      • merge mapa de la logan 1.4 la o solenza 1.4?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by lawmaster View Post
          se merita sa fac un chip tuning?
          daca da, de ce?
          creste consumul in trafic? Puterea se simte intr-adevar marita?
          eu am un 1.6 de 90 CP...
          Ai PM.

          Originally posted by AG 23 YNG View Post
          In cazul unui flashtunning la un 1.4 creste consumul?daca da,cu cat?pareri ale celor cu 1.4 mpi.Multumesc anticipat.
          intre 0.5-1l mai mult daca mergi in blana.

          Originally posted by sorin_pss View Post
          s-au strans 5 membrii pentru un pret special? Daca nu, vreau pe lista, daca da, spune-ne cine sunt cei 5 norocosi, te rog

          Ai PM cu oferta si datele de contact.

          Originally posted by pattrick View Post
          merge mapa de la logan 1.4 la o solenza 1.4?
          Nu sunt aceleasi valori.
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Originally posted by Doc View Post
            Ai PM cu oferta si datele de contact.
            inca astept PM....

            Comment


            • in brasov este cineva de la obd?

              Comment


              • Din pacate nu este niciun dealer in Brasov, insa ne poti face o vizita la Bucuresti. Din pacate am gresit putin oferta de mai sus si inca nu am gasit pe nimeni online care sa o modifice.

                Am sa repostez inca o data lista si cand apare CristiXP online il rog sa faca modificarile de rigoare.

                O veste buna pentru toti posesorii de Dacia. Noua lista de preturi cu reducere pentru membrii acestui forum cuprinde:

                Motorizari benzina:

                Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
                Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
                Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

                Motorizari diesel:

                Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

                Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
                Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON

                Pentru programari va rog sa ma contactati telefonic la numarul afisat mai jos. Durata de lucru - 20-30 minute si se face prin mufa de diagnoza a masinii.

                NOTA: Noua lista de preturi pentru Dacia Logan 1.4i, 1.6i si 1.5dCi este valabila si la dealerii nostri din tara.

                Cu respect,
                Doc

                Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning
                Last edited by Cristi_Xp; 11 February 2009, 20:54.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • recomand OBD-DIMSPORT, profesionisti adevarati cu softuri foarte bune...mi-au facut resoftare la 2 masini si nu au vorbit bazaconii.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Cand da umpic caldura ma abonez la tine , avem un prieten comun , Florin , cu megane rosu RS , am fost la munte in iarna cu toti )
                    mai e valabil testul cu masina resoftata de la firma voastra ?
                    numai bine.

                    Comment


                    • @andreea13: esti binevenita, cat despre florin din cate stiu are RS albastru nu rosu, CTR-ul meu era rosu si cu el am fost la munte atunci.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • si eu ma abonez la o remapare, dar sa vina vremea frumoasa, adica un martie ,aprilie !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Originally posted by Doc View Post
                          @andreea13: esti binevenita, cat despre florin din cate stiu are RS albastru nu rosu, CTR-ul meu era rosu si cu el am fost la munte atunci.
                          scuze de off-topic.
                          atunci la munte a fost cu un logan dizel albastru , dar are un renault megane RS rosu cu nr. GFL . poate il confunzi.
                          numai bine.

                          Comment


                          • Asa zi mey ca mai era un Florin cu noi cu RS albastru. A mers cu mine in masina.

                            @B-64-MVP: tu stii cel mai bine cand vrei sa faci aceasta modificare. Numarul meu este afisat aici nu trebuie decat sa ma suni si se rezolva.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Doc ai pm de la mine.....
                              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                              Comment


                              • Salutare
                                Poate sa imi spuna si mie cineva in ce consta remaparea?
                                Am un Logan de 1,6 16V de 105 CP si as dori sa stiu daca se poate prin remapare la cat se poate ajunge?
                                Si mai am o intrebare afecteaza cu ceva Garantia masinii?
                                Si inca un lucru este vorba de chiptuning sau de remapare?
                                Scuze am uitat sa sapun ca sunt din Bucuresti.
                                Last edited by ascristian_28; 12 February 2009, 11:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google