Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu si eu..sunt printre cei cu resoftu de azi
    Ms Doc , numai bine.
    Sorine...ia zi...cum o simti acuma ?

    Comment


    • Sunt super multumit. Tin sa multumesc si RECOMAND. Daca nici la 150 lei atunci cand. Mergeti pe OBD-DIMSPORT.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • se simte, adanc ..am uitat si de arcuri, de tot.I-am dat blana, n-am mai tinut cont de gropi.Trebuie sa-mi revin . Voi cum o simtiti???

        Comment


        • E viata mea . Creste mai repede in ture, mai "fasneata". Sincer sunt super incantat si in momentul cand i-am dat treapta inferioara zici ca e val . Dornica de benzina si aer
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • merita din plin acuma motorul un filtru sport. sa traga si mai bine.

            Comment


            • Si eu sunt multumit de ce a primit masinuta mea azi cu ocazia valentin's day cu toate ca nu am condus eu masina pana acasa dar nu m-am putu abtine si m-am dus undeva unde nu exista politie si am incercat masina sa vad cum se comporta si sunt ffffff multumit de ceea ce mi-a facut DOC mai am 26 de zile si atunci vad ce poate resoftarea ) pana atunci bafra ta toti cei care si-au facut azi ceva la masini :P

              Comment


              • la consum se simte si cu cat a crescut ms astept raspunsuri
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • multumesc mult mr. doc. cind osa vin in tara te caut neaparat. numai bine la toti loganisti

                  Comment


                  • Salutari domnu' Doc. Prin Gorj, Tg-Jiu este vreun dealer la care sa fac si eu resoftare?
                    sigpic

                    Comment


                    • in Iasi unde as putea merge pentru asa ceva??
                      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                      ID: cipry263

                      Comment


                      • Da se poate. Te rog ia legatura cu dealerul local: Dimsport/OBDtuning Iasi - 0740.412.901 - Andrei.

                        Mai si cititi fratilor inainte sa postati.
                        vreti totul de`a gata ?
                        era doar la o pagina distanta

                        Comment


                        • pe un logan 1,4 gpl merge facut chiptuning?

                          Comment


                          • multumesc mult doc.am sa contactez dealerul din iasi .

                            Comment


                            • Originally posted by Cleo11 View Post
                              Salutari domnu' Doc. Prin Gorj, Tg-Jiu este vreun dealer la care sa fac si eu resoftare?
                              O sa-ti dau maine numarul de telefon al dealerului din Tg. Jiu, insa trebuie sa discut cu ei inainte.

                              Originally posted by alex_nad View Post
                              pe un logan 1,4 gpl merge facut chiptuning?
                              Da merge facut, insa modificarea se va simti doar atunci cand motorul merge pe benzina.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • Ar fi interesant daca ar fi cineva la Tg-Jiu care sa faca resoftare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google