Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • itb? ce inseamna?

    Comment


    • Originally posted by Doc View Post
      1-3 Octombrie, adica weekendul acesta, sunt in zona Brasov. Asa ca cine este din Ploiesti, Sinaia, Predeal, Rasnov, Brasov sau Sfantul Gheorghe si este interesat de chiptuning Logan ma poate contacta la numarul de telefon 0751.194.100.

      Preturile au ramas aceleasi:

      Motorizari benzina:

      Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
      Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
      Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

      Motorizari diesel:

      Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
      Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
      Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

      Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
      Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON
      Salut,
      Pentru dacia Duster 1,5 dci 110 cp stoc ce soft ai si ce pret?

      Comment


      • Originally posted by razvanamza View Post
        itb? ce inseamna?
        aia ce vorbeati voi mai sus , individual throttle body . Asa le zice , pe romaneste clapete individuale .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by Mariusjo View Post
          Salut,
          Pentru dacia Duster 1,5 dci 110 cp stoc ce soft ai si ce pret?
          Variantele de tuning cat si pretul le gasesti pe site:

          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Pe site pretul la chiptuning LOGAN 1,4 MPI este de 450 RON.
            Care este pretul real?
            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

            Comment


            • 150 lei pentru membrii forumului .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Dupa cum se vede pretul pentru Logan a ramas acelasi:

                Motorizari benzina:

                Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
                Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
                Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

                Motorizari diesel:

                Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

                Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
                Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • daca cineva stie se manifesta o problema care consta in :cind o duc in turatii mai mari si demaraj lung atunci cand schimb treapta de viteza imediat dupa debraiere si accelerez nu trage imediat are un moment de lesin sa-l numesc asa dupa care incepe si trage
                  stiu ca nu postez bine dar tin cont ca aici va-m gasit pe cei mai multi cu experienta sa zic asa oricum va multumesc

                  Comment


                  • Doc nu vii la "Ploiesti Racing Day " duminica ? Ca as vrea sa imi fac si eu remapare ..

                    Comment


                    • salut

                      salut resoftare pt opel astra g 1.7 dti 75 cp poti sa faci....si daca poti care ar fi pretu..mersi

                      Comment


                      • Mihai nu vin la Ploiesti ca nu am cu ce. In weekendul asta ma pregatesc pentru cursa de la Pitesti, din Trivale. Te ajunt din timp cand mai trec prin Ploiesti sa rezolvam si masina ta.

                        @GVX: din 1.7dti 75CP se pot scoate 15-18CP. Ai PM cu pretul.
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • Originally posted by Doc View Post
                          Din pacate reprezentante nu avem decat la oradea, satu mare si timisoara.
                          salut,

                          pretul pt 1.4 mpi ramane 150 ron? daca ar fi asa ar fi super

                          multumesc anticipat!

                          Comment


                          • Am facut si eu la a mea 1.6.16V.
                            Merge super ok.
                            A trebuit un pic de timp sa se acomodeze masina cu noul soft, dar acum merge super.

                            Comment


                            • Originally posted by golo View Post
                              salut,

                              pretul pt 1.4 mpi ramane 150 ron? daca ar fi asa ar fi super

                              multumesc anticipat!
                              Da pretul pentru 1.4mpi este 150 RON.

                              Originally posted by um2802 View Post
                              Am facut si eu la a mea 1.6.16V.
                              Merge super ok.
                              A trebuit un pic de timp sa se acomodeze masina cu noul soft, dar acum merge super.
                              Ma bucur sa aud ca esti multumit de cum merge masina.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • chiptuning 1.4 MPI

                                Stimat D-le DOC, pentru zona Medias se intrevede vreo perspectiva viitoare de ciptuning ?
                                Last edited by htodan; 31 October 2010, 19:33. Reason: greseala de tipar

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google