Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La unele masini exista aceasta functie de launch control, insa nu si la Logan. Totusi am sa verific un limitator la un 1.4i sa vad daca imi taie turatia doar pe treapta 1 sau pe loc.

    Maine ajung prin Buzau. Pentru eventuale programari la chiptuning ma gasiti la 0751.194.100.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • Daca vii la targu mures, ma abonez si eu.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Originally posted by Doc View Post
        La unele masini exista aceasta functie de launch control, insa nu si la Logan. Totusi am sa verific un limitator la un 1.4i sa vad daca imi taie turatia doar pe treapta 1 sau pe loc.

        Maine ajung prin Buzau. Pentru eventuale programari la chiptuning ma gasiti la 0751.194.100.
        pe sirius34 e posibila chestia asta,dar modificarea nu se face din calibrare,ci e altundeva in flash.La sirius32 pe RS iarasi este posibila.
        Last edited by Cristi_Xp; 9 July 2012, 12:25.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • @doc pot veni sa facem teste pe masina mea daca vrei dar de saptamana viitoare.

          Comment


          • Doc daca ajungi pe la Targu Mures sunt interesat si eu.

            Comment


            • Pe la Sibiu cand mai treci????
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • Cred ca peste 2 saptamani ajung la Sibiu.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • suna-ma la nr 0740409631 sergiu,merci
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • Cat mai e un upgrade de la stage 1 la stage 2 la diesel. Tot in Sibiu.

                    Comment


                    • Exact diferenta intre cele doua variante, adica 150 ron. Conditia de baza, modificarea sa fie facuta de mine si sa nu fie mai veche de 3 ani.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • chiptuning logan

                        sal....am facut si eu o remapare la logan 1,4 acum 3 ani si cred ca sa cam dus efectul.....))))
                        se poate face din nou si daca da cand?.....sunt din timisoara

                        Comment


                        • deci aia nu se sterge asa cum crezi tu sau se invecheste.cred ca mai degraba s-a uzat ceva.verifica si tu o bujie ,o bobina ,o clapeta un senzor ceva, ca de acolo cred ca nu mai merge ca la inceput.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • E tare baiatul asta. O fii branza sa se termine. Doamne ajuta...

                            Comment


                            • efectul nu s-a dus, nu-l mai simti tu, ca te-ai obisnuti prea bine cu masina. compara loganul tau cu unul stock, sa vezi ca efectul e inca acolo, nu s-a demagnetizat banda
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Sambata voi da o fuga pe la Regionala din Mioveni. Am chef de plimbare cu DelSol-ul si cred ca ma alatur grupului care pleaca de sambata sau vineri.
                                Deci ne putem vedea pentru chiptuning si acolo, ma refer la cei care sunt din alte orase si nu au cum sa ajunga la mine.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google