Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by einstein1984 View Post
    ..., cand au bagat stergatoare mai fitoase nu a zis nimeni nimic.
    La cât de buni negociatori sunt, nu m-aş mira ca noile ştergătoare să îi coste mai puţin decât cele clasice.

    Comment


    • Lamele de ștergător tip aero au venit la pachet cu brațele noi, de BRazilia, încă de la începutul anului(2015) la noi, restul EUropei primindu-le de la lansarea TPMS (noiembrie2014).

      P.S. Când un bec de DRL(Toshiba LL) pentru X52 e 150RON (dialogys zice 26euro) ce mai contează niște lamele.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Probabil ca stergatoarele acestea noi costa si semnificativ mai mult la inlocuire. Am un amic ce da anual 150 de lei pe niste minuni de genul asta la un Opel Astra, deci nu stiu daca upgrade-ul e neaparat un motiv de bucurie

        Comment


        • Azi se implinesc 5 saptamani de cand am comandat un Sandero Stepway 0.9 TCE gri platine (20.08.2015 plasat comanda si platit avansul de 5%, 08.09.2015 platit diferenta integral). Am primit termen de livrare la finalul lunii septembrie. Azi am verificat, cu ajutorul unui coleg de pe forum, seria de sasiu la fabrica si rezultatul este "VEHICUL NECUNOSCUT".
          "NOTRE RESPECT" DACIA, POUR VOUS ET VOTRE "DEALERS"

          Comment


          • Şi eu am aşteptat în 2013, când am luat Sandero Stepway 0,9 tce, din aprilie până la începutul lui august.

            Comment


            • Originally posted by liviunvl View Post
              Azi se implinesc 5 saptamani de cand am comandat un Sandero Stepway 0.9 TCE gri platine (20.08.2015 plasat comanda si platit avansul de 5%, 08.09.2015 platit diferenta integral). Am primit termen de livrare la finalul lunii septembrie. Azi am verificat, cu ajutorul unui coleg de pe forum, seria de sasiu la fabrica si rezultatul este "VEHICUL NECUNOSCUT".
              "NOTRE RESPECT" DACIA, POUR VOUS ET VOTRE "DEALERS"
              VINul devine vizibil dupa ce masina e fabricata (la sfarsitul zilei sau ceva de genul asta). Mai ai cateva zile pana se termina luna. Stepway e model mai rar, probabil ca un logan se fabrica mai repede.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Ar insemna ca luni masina e gata, marti se livreaza si miercuri o ridic de la dealer. As fi supernorocos

                Comment


                • Sa ai bafta!

                  Comment


                  • Originally posted by einstein1984 View Post
                    VINul devine vizibil dupa ce masina e fabricata (la sfarsitul zilei sau ceva de genul asta). Mai ai cateva zile pana se termina luna. Stepway e model mai rar, probabil ca un logan se fabrica mai repede.
                    Foarte bine documentata aceasta afirmatie ... doar ca are o mica scapare ... de vreo doua saptamani.
                    Seria de caroserie devine "vizibila" cu o saptamana buna inainte de a se produce efectiv.
                    Colegul nostru Marius ca poate confirma acesta informatie.
                    Asa ca ... traiasca dezinformarea😆😆 ... nu-i asa???

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Devine vizibila in ce aplicatie? Ca in ICM sigur apare dupa ce masina a iesit din hala de productie si are data de fabricatie clara.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • M.Florin sa inteleg ca masina nici nu a intrat in fabricatie? Dealer-ul se "jura" cu mana pe inima ca masina vine saptamana viitoare

                        Comment


                        • VIN ul devine vizibil cam cu o saptamana inainte de intrarea in flux a masinii.atunci se incepe ciclarea pieselor-motorul,scaune

                          Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

                          Am cautat-o pe a lui liviunlv si nu apare, deci....

                          Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk
                          Last edited by maryurs24; 25 September 2015, 15:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Vizibil unde?
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by maryurs24 View Post
                              VIN ul devine vizibil cam cu o saptamana inainte de intrarea in flux a masinii.atunci se incepe ciclarea pieselor-motorul,scaune

                              Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

                              Am cautat-o pe a lui liviunlv si nu apare, deci....

                              Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk
                              Deci... trebuie sa mai astept. Oricum multumesc colegilor de forum pentru informatiile oferite. Va tin la curent cu termenul de livrare, si bineinteles, cu poze si impresii despre masina dupa ce intru in posesia ei.

                              Comment


                              • Originally posted by einstein1984 View Post
                                Vizibil unde?
                                In sistemul dacia

                                Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google