Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Îmbunătățiri: spătarul 1/3 2/3 e standard din nou, dar prețul a crescut cu 500eruo față de 2012
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • www.dacia.ro e picat, iar pe www.dacia.md poți comanda SL10 de la 8900e
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Oare cum o fi sa iti cumperi sandero/logan laureate 1.2 cu 8600 euro (la noi este 9300 euro) sau 0.9 tce (9200 euro) când la noi este 10400 euro.
        Site-ul automobile DACIA Moldova, aici gasiti modele si preturi Dacia din Moldova, servicii de deservire si schimb automobile. Piese si accesorii de origine. Cumpara masini, schim auto, vinzare automobile.

        Comment


        • Au TVA 20%
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Salut,
            Am facut comanda de masina saptamana trecuta, cand am platit si avansul. Azi am trecut din intamplare pe la dealer si, surpriza, cand il intreb, imi zice ca masina a sosit ieri de la fabrica. Cand ii cer sa mi-o arate, macar sa o vad pe dinafara, spune ca nu poate decat la momentul efectiv al livrarii. E normal asa ceva? La voi cum a fost, nu v-a aratat-o in parc decat cand efectiv v-a predat-o ?

            Comment


            • Mie mi-a aratat-o (mai ales ca am asteptat-o doua luni) dar mi-a zis de mai multe ori: "Nu prea am voie sa fac asta!"

              Comment


              • Toti am vazut filme americane cu agenti vanzari de masini, parca si pe Euforia am vazut o secventa cu Prodanca si al ei ibovnic cand vroiau sa cumpere o masina.....ce se intampla in reprez. Dacia este o atitudine gresita fata de potentialul client, mandrie si autosuficienta, se cred buricul pamantului. Este semnul ca sfarsitul este aproape, imi aduc aminte cum ma tromboneau la Daewoo, m-am dus sa iau Matiz si era cat pe ce sa iau Cielo.
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Originally posted by Oti View Post
                  Este semnul ca sfarsitul este aproape, ...
                  Ai început să repeţi fraza aceasta pe toate topic-urile.
                  Stai liniştit că niciodată nu le-a mers aşa de bine. Faţă de un Logan din 2004, acum cred că au profitul dublu.

                  Comment


                  • Oti Eu nu m-am simtit nici o clipa tratat de sus si nici nu mi s-a bagat pe gat ceva ce nu doream!
                    Nici faza cu sfarsitul pe care tot o spui nu o cred, curtea reprezentantei de unde am luat-o era (si inca e) plina ochi cu masini gata de livrare!

                    Comment


                    • 1. Dacia nu te-a tras cu forța în magazin să cumperi de la ei, te-ai dus singur.
                      2. Mașina nu e în proprietatea ta decât în momentul achitării totale, deci, dacă vrea (dealerul/Dacia) ți-o poate arăta în parc, iar dacă nu... nu.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Era mai bun cielo decat matiz.

                        Comment


                        • Poftim?
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Mii de scuze, eram sub influenta "smintelilor", am vrut sa spun ca acum clientul "bate tare si de multe ori" la usa Dacia ca sa-si cumpere o masina si o sa vina vremea cand Dacia o sa traga clientul de mana , de pe strada in magazin. O spun din perspectiva unuia care a trecut prin asa ceva, nu este vorba de faliment.
                            Last edited by Oti; 27 June 2015, 07:25.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • In Brasov au inceput sa "depoziteze" masinile temporar in scopul livrarii catre clienti in cealalta parte a orasului,in curtea Dealer-ului nemaifiind loc.Atat de rau merge compania Dacia.

                              Comment


                              • La dacia curge lapte si miere pana o cumperi, apoi apare tusea si junghiul (garantia).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google