Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am depus dosaru de rabla joia trecuta (datele au fost introduse in sistem tot atunci) ... pana acum nimic deapre validare. La mine nu e graba asa mare pt ca masina abia ce va fi produsa spatamana asta.

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Mie mi-a zis ca dureaza 2-3 zile...


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Ai comandat dacie 4x4?
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • tot golan


          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • Heheee, ce model, macar mcv?
            Dokker nu e si 4x4?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Nu-mi place mcv.
              Sa vedem cum se misca astia...sareta e in curtea dealerului.


              Sent from mobile
              Keep walking...

              Comment


              • Tot nu au ajuns banii in contul lor si au fost trimisi de 100 de ori , ieri am trimis iar , de pe un alt cont , nimic pana acum . Am trimis si copia ordinului de plata , dar tot nimic .

                Am inteles ca nu le-au intrat banii de la mediu , mai trebuie asteptat .

                De validare nu are rost sa vorbesc .

                Posibil sa anulam comanda daca nu avem masina pana vineri 18:00 . Este de tot rasul ..

                Comment


                • Salut! E cam ciudata treaba! Mie mi s-au confirmat platile in termen de cateva ore! Iar validarea dosarului s-a facut in aprox. 6 zile!
                  Asa ca maine sau poimaine voi intra in posesia masinii!

                  Comment


                  • Ieri, am fost la dealer sa duc actele pentru programul rabla si sa dau comanda pentru un logan 0.9 tce.
                    Azi m-a sunat dealerul sa-mi propuna 2 variante de echipare pe care le poate aduce in 5 zile, pe care le-am refuzat.
                    Mi-a zis atunci ca se da comanda la farbica si voi avea masina pe finalul lui iunie, cu motorizare euro 6!
                    Mi-a spus ca motor euro 5 nu mai poate aduce pentru o comanda nou.
                    In principiu sunt entuziasmat ca va fi un motor mai eco-friendly dar sunt curios daca stie cineva care sunt diferentele fata de motorizarea euro 5. Adica, au modificat motorul in sine sau doar "ceva" pe partea de evacuare?
                    Si daca este modificat motorul, risc ceva cumparand un motor oarecum "proaspat" pe piata?
                    Last edited by cristyrye; 13 May 2015, 14:42.

                    Comment


                    • Cum este cazul meu , cu avansul transferat iar ( ieri ), actele rablei de la inceputul saptamanii trecute , masina in parcare ...am vreo sansa sa o ridic vineri ?

                      Validarea asta se face in "zeci de zile" ? Daca am terminat cu toate actele si avansul sa zicem ca intra maine dimineata ... Sau trebuie sa intre avansul si apoi pot sa stau la "coada" pt validare ?

                      Comment


                      • In ce cont ai facut plata avansului? BCR sau BRD?

                        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Mie mi-au validat dosarul inainte sa platesc (a doua oara) avansul!

                          Comment


                          • Ai zice că degeaba sunt calculatoare şi metode rapide de comunicare pe lumea aceasta...

                            Comment


                            • In Brd se valideaza a doua zi plata, depinde de ora la care faci plata.

                              Comment


                              • Originally posted by DannyMC View Post
                                Mie mi-au validat dosarul inainte sa platesc (a doua oara) avansul!
                                fii mai exact!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google