Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata cu stresul si la mine!

    Ieri dupa amiaza am primit agregatul. Pe ansamblu, sunt placut impresionat de masinuta!

    Comment


    • Sa va bucurati de masini si va plimbe pe drumurile patriei.

      Comment


      • Bun venit in "gasca nemultumitilor", sa va folositi sanatosi de "amante"....aveti grija de ele ca sunt cam "naravase"......te lasa cu ochii in soare cand nu te astepti.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Sandero Stepway 1.5 DCI comandat 23/4 martie
          platit avans , rabla dusa , acte , terminat etc...
          Astazi , 8 mai , masina canci . "posibil sapt viitoare"

          Se lucreaza manual ?

          Comment


          • La sandero stepway termenul de livrare ajunge sa fie si de 6 luni, este masina cu cerere mare pe export. Cand am fost sa comand sandero 1.2, in septembrie 2013, pentru stepway era undeva la 6 - 8 luni termenul de livrare. Rabdare si tutun.

            Comment


            • Am inteles , dar mi-sa zis o luna si jumatate termenul "real" de livrare . Si ca nu vom astepta mult dupa ce ducem rabla . Ma gandesc ca avea doamna respectiva un motiv .

              Doar ce am facut o intrebare la un showroom din buc , constanta si timisoara ... foarte amabili domenii , " nu exista asa ceva " / " este posibila si o livrare imediata ... " / " comunicam direct cu fabrica , va pot comunica ultimile termene de livrare pentru sandero stepway "

              Nu te contrazic , dar mi-se pare exagerat si 2-3 luni .
              Last edited by ROARMY; 8 May 2015, 16:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by ROARMY View Post
                ..., dar mi-sa zis o luna si jumatate termenul "real" de livrare . Si ca nu vom astepta mult dupa ce ducem rabla . Ma gandesc ca avea doamna respectiva un motiv .
                Să te bifeze ca şi client. Tu cum crezi că se face target-ul?

                Comment


                • Da , probabil . Vedem ce spune maine ... a mai ramas validarea respectiva , observ ca la voi in 48ore cel mult , sa validat .

                  Comment


                  • Comment


                    • 3 șuruburi la roți !
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Originally posted by t0rquemada View Post
                        3 șuruburi la roți !
                        eu as pune doar unul mare in mijloc

                        Comment


                        • Salut . Noi inca asteptam sa ridicam masina , au spus ca in 5 zile cel mult se valideaza etc . Au trecut 7 zile si astazi avem + alte 5 zile , si nici astea nu sunt foarte sigure . Masina este in parcul lor ...asteptam validarea de 7 zile .....

                          Comment


                          • Naspa moment. Sper sa merite asteptarea.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Da` ce steaua masii merge asa greu validarea asta?
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Acum dosarul este complet , acte , rabla , avans ...masina este la ei . A fost o problema cu avansul , dar astazi sa rezolvat . Practic asteptam validarea , pe care unii dintre voi "au facut " repde .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google