Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu cred ca asta este o scuza, nici pentru ceilalti producatori care s-au luat dupa UAP.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Se stie cat e garantia la coroziune?
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #33
        Da , dar numai la Dacia daca vrei jante de aliaj dai 300 euro si nu le primesti si pe cele de tabla.

        Comment


        • #34
          Nu numai la Dacia... din pacate.
          Last edited by 77sky; 4 December 2012, 14:32.

          Comment


          • #35
            Originally posted by cristiboerica View Post
            Da , dar numai la Dacia daca vrei jante de aliaj dai 300 euro si nu le primesti si pe cele de tabla.
            Nu e doar la Dacia si e perfect normala procedura. Tu 300 de euro platesti diferenta de la jante de tabla (incluse in pret logic) la jante de aliaj. Daca ar fi sa iei separat jantele de aliaj, ar fi 500 de euro sa zicem, caz in care ai ramane si cu jantele de tabla.

            Daca iti cumperi o masina si alegi optiune de faruri cu xenon (+1000 euro sa zicem) cu lupa & co, primesti in punga farurile cu oglinda si becuri cu halogen ? Nu, fiindca aia 1000 euro sunt diferenta de la alea standard la alea cu xenon. Daca vrei sa pastrezi fafurile standard in punga, iti cumperi 2 faruri cu lupa, becuri xenon si balasturi si dai 2500 euro sa zicem. Intelegi cum merge treaba ?
            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • #36
              Originally posted by einstein1984 View Post
              Se stie cat e garantia la coroziune?
              la ultimele loganuri era de 6 ani din ce stiu, dar 6 ani doar pe hartie, ca rugina tot aparea rapid. intai mici puncte, apoi umflaturi sub vopsea.
              internal combustionizer

              Comment


              • #37
                Deci iei Loganu 2 pe zapada cu cauciucuri de vara?!?!?!? Si surpriza au o oferta pt cele de iarna, nu? Sau ti-o tracteaza pana la un garaj/service ceva... tot la oferta
                Last edited by indefinite; 7 December 2012, 09:29. Reason: ups am gresit threadul.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by indefinite View Post
                  Deci iei Loganu 2 pe zapada cu cauciucuri de vara?!?!?!? Si surpriza au o oferta pt cele de iarna, nu? Sau ti-o tracteaza pana la un garaj/service ceva... tot la oferta
                  Oricare fabrica de autoturisme livreaza auto cu cauciucuri de iarna !

                  Comment


                  • #39
                    asteptam poze cu masina . pana atunci numai bine
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                    Comment


                    • #40
                      Mai are de asteptat ca si eu trebuia sa o primesc in saptamana aceea si au schimbat termenul pe 27 sa vedem daca se tin de cuvânt

                      Comment


                      • #41
                        s-a livrat vreun logan 2 pana acum? exista vreunul pe strada?
                        Logan laureat 1.2

                        Comment


                        • #42
                          Am dat si eu comanda pe data de 5 noiembrie de un logan 2 laureat, 1.5 75cp, alb, standard, si mi-au dat termen saptamana 51, adica 17-21 decembrie. Acum sa vedem cat sunt de seriosi... . Oricum eu sun zilnic la ei si ii tot pistonez, oricum daca nu imi aduc masina pana pe 18 decembrie inclusiv sunt hotarat sa renunt la comanda, asta pentru ca nu vreau sa stau pieton de sarbatori. In ceea ce priveste ofertele, eu am primit de la dealer un set de cauciucuri de iarna motrio, gratis. Sa ne anunti daca respecta termenul si iti aduc masina in saptamana stabilita.

                          Eu am sunat la VC DACIA si mi-au spus ca nu au inceput livrarile de Logan 2.
                          Last edited by 77sky; 14 December 2012, 08:39. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Am vazut acum o saptamana pe Barbu Vacarescu un Logan 2...

                            Comment


                            • #44
                              Am vazut si eu unul in we cu numere rosii pe la Costin Georgiana. Insa avea numere de Arges.

                              Comment


                              • #45
                                Sunt cateva de probe, dar conform celor de la VC nu a inceput livrarea
                                Last edited by 77sky; 14 December 2012, 08:39.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google