Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    aproximativ o luna ai termenul de livrare









    Te rog sa incetezi a mai cita postul anterior! Este clar cui te adresezi.
    Last edited by Niki; 20 December 2012, 17:08.

    Comment


    • #77
      Cum se poasteaza poze pe aici? Unde este optiunea de atasament?






      Te rog sa incetezi a mai cita postul anterior! Este clar cui te adresezi.[/QUOTE]
      sigpic

      Comment


      • #78
        A comandat cineva Logan, varianta de baza Acces de 1.2?

        Comment


        • #79
          Sunt thread-uri deja cu subiectul asta. Va rog sa dezbateti acolo problema antigelului

          Draga MihaiiahiM, Cenzura nu este sinonima cu Regulamentul, iar Democratia nu are de-a face cu respectarea unor reguli de bun simt, intr-o comunitate, chiar si una virtuala!
          Te invit totusi sa folosesti "Search", dupe ce-ti mai trece naduful.
          Last edited by darksid3; 21 December 2012, 00:57.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #80
            Originally posted by darksid3 View Post
            Sunt thread-uri deja cu subiectul asta. Va rog sa dezbateti acolo problema antigelului

            Draga MihaiiahiM, Cenzura nu este sinonima cu Regulamentul, iar Democratia nu are de-a face cu respectarea unor reguli de bun simt, intr-o comunitate, chiar si una virtuala!
            Te invit totusi sa folosesti "Search", dupe ce-ti mai trece naduful.
            Am inteles, inseamna ca nu avem bun simt pentru ca am vorbit de antigel unde nu trebuia. OK
            sigpic

            Comment


            • #81
              MihaiiahiM, la post, dai "go advanced" si ai acolo o iconita "atasamente" care arata ca o agrafa de hartie.

              Sa o stapanesti sanatos, si eu o am comandata din Decembrie, si am termen de livrare a doua saptamana din februarie. Am optat pentru dci 90cp, full fara piele. Inclusiv pachetele optionale.

              Sincer am emotii, am avut de ales intre octavia 3 2011 cu 60.000 km la bord, si loganul nou. In conditiile in care am un mcv din 2008 cu care nu am avut nici o problema, cred ca am facut alegerea corecta.

              Inca o data felicitari, si la cati mai multi km fara incidente !

              Comment


              • #82
                Am comandat Logan 2 Laureat 1.2 Gpl in data de 27 decembrie. Inca nu am primit termen de livrare, desi ar fi trebuit sa-l primesc in zece zile de la data comenzii. Se pare ca inca nu ar fi in linia de fabricatie, sau cel putin asa mi-a spus dealer-ul.

                Comment


                • #83
                  Incerca sa insiti la dealer sa iti trimita si un termen de livrare. Termenul acela este de 10 zile lucratoare ... mi asa mi-au spus.
                  Dar totusi ar trebui sa primesti un raspuns.
                  Bafta
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • #84
                    Am fost sunat de cei de la Dacia, "vocea clientului", si mi-au spus ca probabil prin aprilie vor reusi sa livreze masina, pentru ca deocamdata nu le produc. Nu inteleg de le scot in vanzare, daca nu sunt in stare sa le produca. Parca mi-as comanda Bugatti. A mai comandat cineva Logan 2 Gpl?

                    Comment


                    • #85
                      Oricum asteptarea cred ca merita,avans cat ai dat?

                      Comment


                      • #86
                        Dealerul unde ai comaandat`o trebuia sa iti spuna ca masina s-ar putea sa vina in luna aprilie- masi deoarece exista o nota despre modelul GPL , ca livrarile se vor face in al doilea trimestru al anului 2013 ....
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • #87
                          Dealer-ul, ASV Brasov, mi-a dat ca termen estimativ sfarsitul lunii februarie. Am dat avans minim, cam 2100 Ron. Sper sa merite asteptarea.

                          Comment


                          • #88
                            La cine ai comandat? La Alina?

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • #89
                              Cred ca Oana o cheama. Are vreo importanta?

                              Comment


                              • #90
                                ...eram doar curios cine mai lucreaza pe la ASV Brasov.
                                Merci
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google