Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    o sa va saturati de cate o sa vedeti pe strada....

    Comment


    • #47
      Eu am vazut unul albastru pe la arcul de triumf...
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #48
        Termenele de livrare depind si de configuratia aleasa.
        Eu unul am primit termen de livrare asa cum spuneam sapt 50 --> comanda fiind data in 19 noiembrie (eu am primit un print screen din aplicatia lor in care era trecut acest termen de livrare). Pana acum (fiind deja in sapt 50) inca nimic. Va tin la curent.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • #49
          Eu am termen saptamana 51, dar ii sun zilnic.
          Last edited by 77sky; 14 December 2012, 08:39.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Salutari.
            Astazi a venit vestea cea mare --> masina a fost livrata la dealerul din Brasov; masina a fost achitata integral iar preluarea efectiva vineri la prima ora. Deci pana acum totul a decurs confrom programarii.
            Revin cu prima impresie.
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • #51
              Astazi am aflat si eu ca masina a iesit de pe linia de fabricatie si ca este in parc. Urmeaza sa o programeze la transport catre dealer, numai ca eu fiind din Pitesti..., sper sa o primesc cat mai repede. O sa va tin la curent.
              Last edited by 77sky; 14 December 2012, 08:38.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Să le stăpâniţi sănătoşi amândoi !
                Aşa cum aţi spus, vă aşteptăm cu poze şi impresii !

                Comment


                • #53
                  Gata la constanta a ajuns la ora trei ma duc sa il ridic

                  Comment


                  • #54
                    Sa puneti poze si sa o stapanesti sanatos.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by M.FLORIN View Post
                      Salutari.
                      Astazi a venit vestea cea mare --> masina a fost livrata la dealerul din Brasov; masina a fost achitata integral iar preluarea efectiva vineri la prima ora. Deci pana acum totul a decurs confrom programarii.
                      Revin cu prima impresie.
                      Originally posted by MihaiiahiM View Post
                      Astazi am aflat si eu ca masina a iesit de pe linia de fabricatie si ca este in parc. Urmeaza sa o programeze la transport catre dealer, numai ca eu fiind din Pitesti..., sper sa o primesc cat mai repede. O sa va tin la curent.
                      Originally posted by epuref View Post
                      Gata la constanta a ajuns la ora trei ma duc sa il ridic
                      Sa puneti poze...Cred ca abia asteptati Sa le folositi sanatosi
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by epuref View Post
                        Gata la constanta a ajuns la ora trei ma duc sa il ridic
                        Felicitari! Ti-ai facut un cadou frumos de sarbatori.
                        Te asteptam cu impresii si poze.
                        Sa-l stapanesti cu placere!

                        Comment


                        • #57
                          Logan Acces 1.2 16v a comandat cineva?

                          Comment


                          • #58
                            Ok am ajuns cu ea acasa in primul rând va multumesc ptr urari primele impresii imi place cum trage ce cu motor turbo am mers 10 km cu ea mâine o scot la drum in schimb ce am observat acum e ca la bluetoothcând Vb la tel se aude in boxa şoferului mi se pare un pic aiurea dc nu se aude prin toate boxele o fi vreo setare o sa ma uit mâine mai atent când voi pune si pozele...apropo sunt primul posesor de noul logan din ct .

                            Comment


                            • #59
                              Media Nav

                              Originally posted by epuref View Post
                              ...in schimb ce am observat acum e ca la bluetooth când Vb la tel se aude in boxa şoferului mi se pare un pic aiurea dc nu se aude prin toate boxele o fi vreo setare o sa ma uit mâine mai atent
                              E vorba de media nav, da? Am testat si eu media nav-ul pe un Clio din show room si intr-adevar convorbirea telefonica se aude doar acolo aproape de sofer, ceea ce mie mi s-a parut ok. Muzica peste tot, telefonul nu ii deranjeaza pe ceilalti.

                              Comment


                              • #60
                                Inseamna ca asa e setat oricum dupa prima suta de km pot spune asa: am la relantiu un zdranganit enervant care dispare de la 1000 de turatii in sus senzorii de parcare sau dezactivat singuri o data a bipait lung circa 5 sec. apoi s au dezactivat le am activat manual din buton.mâine ma duc la ei sa vad ce e cu zdranganit ala de plastic care vine de la motor da impresia de ceva nestrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google