Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba am verificat, dar pt ca am vrut eu, nu pentru ca mi-au zis ei sa fac asta.

    Comment


    • Interesul lor este sa scape cat mai repede de noi, pentru a livra cat mai multe masini. Totusi, este bine sa ne prezinte in detaliu ce face fiecare buton.

      Comment


      • Se pare ca au mai scazut preturile putin: https://www.dacia.ro/promotii-si-finantare/rabla.html


        Sa fie oare din cauza asta?
        În primele șase luni ale anului uzina Dacia de la Mioveni a produs 170.430 de mașini, în scădere cu 4.3% față de aceeași perioadă a anului trecut. Cea mai importantă scădere a fost înregistrată în dreptul modelului Logan.

        Comment


        • Dar mai exista tichete? Eu saptamana trecuta cand am fost la revizia de un an, am inteles de la dealer ca nu mai sunt.

          Comment


          • Interesant pretul la Duster Acces. Anu' trecut era 9000 si ceva prin Rabla.
            Keep walking...

            Comment


            • S-a terminat rabla, am confirmat ieri la dealer

              Comment


              • Se asteapta probabil suplimentare, ca in fiecare an.

                Comment


                • asteapta tu are bani guvernu sa va dea la toti

                  Comment


                  • Anul trecut s-a suplimentat pentru ca nu s-au epuizat tichetele pentru masinile electrice.

                    Comment


                    • Anul asta au alte prioritati...salarii si pensii....autostrazile sunt....doar asa, niste chestii mai mult inutile...deci, bafta!

                      Comment


                      • Originally posted by sebibv View Post
                        Anul asta au alte prioritati...salarii si pensii....autostrazile sunt....doar asa, niste chestii mai mult inutile...deci, bafta!
                        Cred ca or sa suplimenteze iar cu banii ramasi de la electrice ca nu are cine sa ia din astea electrice atata timp cat nu avem statii de incarcare.

                        Comment


                        • Pt cei care ati primit deja masiniile, v-au sunat cei de la Vocea Clientului?

                          Comment


                          • Pe mine m-au sunat...am ridcat pe 12 iunie masina si m-au sunat vinerea trecuta. De fapt nu de la Vocea Clientului te suna ci o agentie separata de sondaje cred. Ca am vrut eu sa intreb ceva si au zis ca nu ma pot ajuta insa noteaza si transmit sa fiu contactat de cineva in legatura cu o piesa gasita prin masina. Inca nu m-au sunat dar astept, am rabdare )

                            Comment


                            • Cei care ati predat masinile la remat, ati mai primit ceva bani pentru " fierul vechi" sau doar certificatul de distrugere?

                              Comment


                              • Originally posted by Orednas View Post
                                Pt cei care ati primit deja masiniile, v-au sunat cei de la Vocea Clientului?
                                Eu am ridicat-o pe 24 iunie și nu m-au sunat până azi

                                Sfet eu luat 50 de lei pe o supernova ��
                                Last edited by sadicu; 10 July 2017, 18:33. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google